Şimdi Ara

iPhone 8 Plus 64gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul Renk #Siyah Model #Iphone X Kapasite #64 GB İlan Türü #Satılık Kayıt Durumu #Kayıtlı Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kendi kullandığım Fransa Store çıkışlı uzay grisi iPhone 8 Plus 64gb cihazımdır.
    27 Eylül 2017 de kullanmaya başladım. 27 Eylül 2018 e kadar Türkiye'de garantisi geçerlidir.
    Pasaport kaydını kendi pasaportum üzerine yaptırdım.
    Cihazda herhangi bir sorun yok. Full kutusu + faturası durmaktadır.
    Alt kısımda hoparlörün yanında ufak bir sürtmeden kalma iz vardır. Ezik değildir sadece boyasında atma oldu sürtme kaynaklı. Kozmetik olarak 10 üzerinden 9 ve üzeri alacak kondisyondadır.

Fiyat : 3.650 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Versace precious -- 7 Şubat 2018; 18:4:21 >

• Revize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

Hocam adimiza faturalisi bile senden daha ucuz hele puanida dusunursen :) revize etmelisin...

http://www.hepsiburada.com/apple-iphone-x-64-gb-apple-turkiye-garantili-p-HBV000007PV9S?magaza=Binbircesit&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&source=mobil&v=1.41.1

Satıcı hepsiburada.com değil. Aracı. Şahsen ben tercih etmem siz ederseniz sizin kararınızdır.

Dün ilan açmadan baktığımda da böyle bir fiyat yoktu. 5.800 den aşağıda bir rakam göremedim. Muhtemelen günlük bir kampanya.

Bu kadar para verip cihaz aldıktan sonra dediğim gibi ben tercih etmem şahsen.

Siz bilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

http://www.hepsiburada.com/apple-iphone-x-64-gb-apple-turkiye-garantili-p-HBV000007PV9S?magaza=Hepsiburada

Ordada ayni hocam

Evet heralde bugün yada dün gece indirime girmiş. Dün baktığımda 5.800 dü.
  • Merhabalar.

Siyah 8 ile takas düşünür müsünüz acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerkucukk

Merhabalar.

Siyah 8 ile takas düşünür müsünüz acaba ?

Yok hocam. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.