Şimdi Ara

İphone 8 64 gb trendyol 1849 tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
12
Favori
20.099
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WrathChild

Ürünü göndermezler ise thh var sıkıntı değil. Uğraşırız yani.

her thh farklı karar veriyor
    misal bazıları thh yoluyla vatandan pb notebookları aldı
    ama benim gibilerine thh adam indirim kampanyası yapmamış neyin hakkını talep ediyorsun
    dedi
  • Bu fiyata mümkün degil, gelmez. Thh kararina da uymaz firma uyarsa batar, ya da ayipli mal gönderir dolandirir sizi. Bu kadar akilli olmayin, bi fiyata ancak büyük indirim olurda 6s alirsiniz bosa ugrasmayin yahu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İptal tüm siparişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu durumda napabiliriz? Hukuki olarak bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~.wiLd.~

Ben aradım trendyolu bana diyorlarki güvenliginizden dolayı iptal edildi kartınızı korumak için

Yalan. Bile bile öyle yapıyolar. bazılarına da iptal edip tekrar alın olur diyorlar. Gerçi şu an herkeste iptal. ama peşini bırakmayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cekikgözlüzenci

Arkadaşlar bu durumda napabiliriz? Hukuki olarak bilgisi olan var mı

Durumu anlatıp belgelerle tüketici hakem heyetine başvuracagız

• ~.wiLd.~ ~ kullanıcısına yanıt
    Arkadaşa da aynısını dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

quote:

Orijinalden alıntı: cekikgözlüzenci

Arkadaşlar bu durumda napabiliriz? Hukuki olarak bilgisi olan var mı

Durumu anlatıp belgelerle tüketici hakem heyetine başvuracagız

Ankara'da olan varsa bir olup yapabiliriz hem tek ağızdan olur
  • quote:

Suana kadar bir kere bile thhye basvurmadım ama bu sefer basvuracagım çünkü aynı gün aynı saat hem iphone hem sony hem lg hemde huawei böyle düşmez.Böyle fiyat hatası olmaz kasıtlı yaptıklarını düsünüyorum.

Siparisim iptal olmadan önce saat 8.40 gibi müsteri hizmetlerini aradım ve fiyat neden bu kadar uygun ve firma hakkında bilgi almak icin soru sordum

Fiyatlar uygun çünkü suan kampanya var dedi ve trendyol artık altın ve elektronik satıcak ve fiyatları uygun olucak devam edecek demisti. Bunun benzeri bir cümle kurdu tam kelimesi kelimesine hatırlamıyorum.

Valla adamı eşşek yerine koyuyorlar kimse kusura bakmasında. Bende başvuracağım ve sonuna kadar arkasında olcağım, Bimer ve Cimer'e dahil başvuracağım
  • quote:

Ben aradım trendyolu bana diyorlarki güvenliginizden dolayı iptal edildi kartınızı korumak için

Kıvırmanın da böylesi. Bunu uydurmuşlar bu kadar kısa sürede. Kartın güvenliğinden banka sorumlu size ne?
  • quote:

Aynen hocam ilk iphone u alırken internet alısveris onayını actırmamıstım kartın alırken hata verdi internet onayını actırıp öyle satın alın diye açtırıp öyle satın aldım onu bahane ediyorlar

Saçmalamışlar,ozaman bizimkileri iptal etmesinler ? Başka iptal yok sanırım

• quote:

Umarım etmezler.Ben thhye güzel bir belge hazırlayacağım.

Bu arada benim siparisim iptal oldugunda siz mi iptal ettiniz yoksa telefon firmasımı dedim kart güvenligi nedeniyle biz iptal ettik dedi.

Bizimkilerde iptal olur büyük ihtimalle aynen bundan sonra thh yolu görünür.

• Benim böyle hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WrathChild -- 23 Şubat 2018; 14:49:28 >
  • Arkadaşlar hele ki satıcı trendyol değilse göndermeleri imkansız telefoncular ölücü oluyor zaten bırak 1849 tl yi 3000 tl olsa bile göndermezler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 23 Şubat 2018; 12:43:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Arkadaşlar hele ki satıcı trendyol değilse göndermeleri imkansız telefoncular ölücü oluyor zaten bırak 1849 tl yi 3000 tl olsa bile göndermezler :)

Hocam zaten kimse göndermesini beklemiyor,thh ile uğraşırlar artık,sonuç olumlu cıkarsa icra yolu ile alınabiliyor.

• Herkesin iptal mi ?

• Bu telefonu bu fiyata thh yle bile alamazsınız. Adam gerekirse iflasını açıklar yine göndermez o telefonları. 4 binlik telefonu 1850 den yüzlerce kişiye nasıl göndersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceh.meh

Bu telefonu bu fiyata thh yle bile alamazsınız. Adam gerekirse iflasını açıklar yine göndermez o telefonları. 4 binlik telefonu 1850 den yüzlerce kişiye nasıl göndersin.

Oda onun sorunu artık,yüzlerce kişi mi ? Hiç sanmam hocam burdaki arkadaşlar dısında alan olmamıstır oda toplasan 20 kişi anca çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: ceh.meh

Bu telefonu bu fiyata thh yle bile alamazsınız. Adam gerekirse iflasını açıklar yine göndermez o telefonları. 4 binlik telefonu 1850 den yüzlerce kişiye nasıl göndersin.

Bedavadan mağazasının reklamını yapıyor. Tek tek arayıp durumu izah etmeli müşterisine. Yoksa kapatsın gitsin dükkanını zaten.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.