Şimdi Ara

iphone 7plus kapanma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
16.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazın prformansında hiç bir sıkıntı yok ama günde en fazla 2 kere genelde portre de resim çekrken kapanıyor ve resimlr siliniyor o an çektiklerim kapandığı zamanda power tuşuyla açılmıyor sarj cihazı takınca açılıyor.

• Servise verin. uğraşmayı kendiliğinden veri silme kapanma ve şarja takınca açılma durumu kötü, garanti varsa yenisi gelir sanırım.
  • Sorunları dile getirirken kaçıncı hafta çıkışlı olduğunu yazarsanız en azından bizler içinde de mukayese edebilme imkanımız olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cihaz 41.hafta çıkışlı
  • Gelişmeleri de yazarsanız aynı durumu yaşayanlara faydalı bilgi sağlamış olursunuz.
  • Sebebini galiba çözdüm HDR modunun otomatik olmasıyla alakalı bir durum var hdr ve portre bir anda çekince telefon kapanıyormuş otomatik hdr yi kapattım ve aynı anda 2 resimi tutu da kapattım telefon artık kapanmıyor.
  • khonex kullanıcısına yanıt
    Reis senin dediğin şeyi denedim olmadı.Sen başka bir çözüm buldun mu yoksa teknik servise mi gönderdin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yokmu çözen aynı sorunu yaşıyorum neden

• quote:

Orijinalden alıntı: lazbank61

Arkadaşlar yokmu çözen aynı sorunu yaşıyorum neden
    bataryayı değiştirdim düzeldi hocam
  • Bataryayı değiştirmiştim ama demekki yan sanayi buda ne bataryası taksam düzelir nerden taktırabilirim deji taksam çözülürmü bataryadan olduğunu öğrendiğim çok iyi oldu ya

• Ama sorun bataryadan olabilir eski bataryam yan sanayiydi arada bir kapanıyordu değiştirdim şimdi sıklıkla kapanmaya başladı demekki batarya yeterli voltajı veremiyor bakalım yeni batarya alıp sorunum çözülürse hemen yazıcam

• Reis cevaplasan iyi olur sen bataryayı yan sanayimi taktırdın deji taktırsam düzelirmi yoksa çıkmamı taktırayım biliyorsundur appleın orjinal ürün satışı yok yedek parçada yan sanayi yada çıkma cevaplarsan çoook sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazbank61 -- 5 Ağustos 2019; 0:54:12 >
  • deji takılı şuan hiç bir sorun yok
  • Benimki de 7 plus ve bu aralar kendi kendine restart olayı çoğaldı. Sebebini bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi kendine restart atması donanımlardan kaynaklı olabilir yazılımsalda olabilir

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Restart olayı kesinlikle bataryandan dostum bataryanı değiştir sorunun düzelecektir seninde dün çıkma orjinal batarya aldım aynısını yaşadım telefon kapanıp açılıyor sarj olmuyor sarj ifadesi çıkıyor ama artmıyor yüzdesi iade ettim deji sipariş verdim deji mucize olanı 3400 mah bakalım inşallah hem sorunum çözülücek hem sarjım daha uzun gidicek deji geldiğinde memnuniyetimide belirtirim

• quote:

Orijinalden alıntı: lazbank61

Restart olayı kesinlikle bataryandan dostum bataryanı değiştir sorunun düzelecektir seninde dün çıkma orjinal batarya aldım aynısını yaşadım telefon kapanıp açılıyor sarj olmuyor sarj ifadesi çıkıyor ama artmıyor yüzdesi iade ettim deji sipariş verdim deji mucize olanı 3400 mah bakalım inşallah hem sorunum çözülücek hem sarjım daha uzun gidicek deji geldiğinde memnuniyetimide belirtirim
    Hocam dejileri merak ediyorum yorumunuzu kesin bekliyorum. Saygılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle hayırlı bayramlar sorunum çok şükür çözüldü portre çekerken kapanma sorunu yaşayan arkadaşa ve çözümü söyleyen arkadaşa binlerce teşekkürler deji batarya taktırdım sorunum düzeldi batarya performansına gelicek olursak deji mucize aldım ve 1 günü rahatlıkla çıkarıyor telefonum nihayet eskisi gibi oldu herkese teşekkür ediyorum telefonumdan nefret etmeye başlamıştım resim çekerken kapanıyor diye

• Reis kesin bataryadanmıdır değiştirsem düzelirmi başka birşeyden olma şansı varmı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.