Şimdi Ara

iphone 7plus açılmıyor (yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba herkese iyi akşamlar, 3-4 saat önce teknosadan aldığım iPhone 7 plus açılmıyor.Şuan şarjda ve birkaç kez açıldı tuş kilidini açtım ve kendisi geri kapandı.Cihazı ilk aldığımda mağazadan çıkarken elimdeydi iCloud hesabı felan açtım onun dışında Whatsapp ve İnstagram yükledim. Ondan sonra kapandı sizce ne yapmalıyım bana lütfen akıl verin kendimi çok kötü hissediyorum.

• 3-4 saatlik telefon neden açılmasın ki yani çok mantıksız. Herhangi teknik bir problem varsa kesinlikle cihaz tamirine, değişime vermeyin cihazı. İtunesten restore deneyebilirsiniz, reset atmayı deneyebilirsiniz. Ama siz siz olun sıfır binlerce lira verdiğiniz cihazı servise vermeyin. Verecekseniz de apple’dan şaşmayın. Geçmiş olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konuyu hortlatacağım dostum ama sorunum anakart ile ilgili birşeymiş konuyu açtıktan sonraki gün yenisini verdiler teknosadan almıştım teknosayla biraz kavga ettim sonra akasyaya yönlendirdiler oradan aldım yenisini siz siz olun appledan alın telefonu teknosanın size faydadan çok zararı dokunuyor emin olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.