Şimdi Ara

iPhone 7 Vodafone 10.3.1 şebeke sorunu düzeldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende red L kullanırken sırf çekmemesi yüzünden taahhüt bozdum türktelekoma geçtim, aralık ayından beri her ay her sinir krizinden sonra arıyorum ama değişiklik yok. Ayrıca dağ başında da yaşamıyorum 45000 nüfuslu izmirin dibindeki yerde bırakın 4.5Gyi 3G bile çekmiyor ve girip 4.5G kapsama alanına internet üzerinden bakıldığında kapsam dahilinde gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer1888

bende red L kullanırken sırf çekmemesi yüzünden taahhüt bozdum türktelekoma geçtim, aralık ayından beri her ay her sinir krizinden sonra arıyorum ama değişiklik yok. Ayrıca dağ başında da yaşamıyorum 45000 nüfuslu izmirin dibindeki yerde bırakın 4.5Gyi 3G bile çekmiyor ve girip 4.5G kapsama alanına internet üzerinden bakıldığında kapsam dahilinde gösteriyor

Buyuk ihtimal baska cihazlar siz ayni operatordw sorun yasamiyordur garantiye gonderin sinir bozucu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayır iphone harici cihazlarda da var aynı sorun samsung j7 j5 lg g4 bunlar çalışanlarımda ve cevremde olan insanların kullandığı cihazlar, firma olarak vodafone kullanıyorduk ama 5 kişi hat tasıma işlemi gerceklestirdik
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer1888

hayır iphone harici cihazlarda da var aynı sorun samsung j7 j5 lg g4 bunlar çalışanlarımda ve cevremde olan insanların kullandığı cihazlar, firma olarak vodafone kullanıyorduk ama 5 kişi hat tasıma işlemi gerceklestirdik

Vodafone dan turkcele gectim sorunlar devam ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • feylezof77 F kullanıcısına yanıt
    benim sorunum bölgesel ve altyapı eksikliğinden su an turktelekoma tasıma ıslemı gerceklesen arkadaslar lte kullanıyorlar yanımda ben 5de2 3g o da bırsey acmıyor zaten
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.