Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (43. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 14 Misafir - 15 Masaüstü4 Mobil2 iOS
5 sn
33.039
Cevap
1.168
Favori
3.403.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: guneer

quote:

Orijinalden alıntı: ahmtulsn

N11de 2939 liraya satis var.

%7 telefon indirimi var. Max 150 indirim yapiyor.

Paraf kart iki kampanyasi var toplam 175 parafpuan veriyor ve 2600lere geliyor.bir de parafgunu muhabbeti var Daha ucuza gelemez sanirim.

Bu daha sıcak olmuş hocam

fiyatı yükseltmişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: anil0640

arkadaşlar turkcell den sipariş verdim arkadaşımın hesabından onun koduyla sipariş verdim. sipariş verirken benim bilgilerimi girdik ama şimdi sipariş durumuna bakıyorum arkadaşımın adı yazıyor. daha önce alan oldumu ve böyle bir durum olan oldumu. arkadaşımın adını silip kendi adımı girerek sipariş verdim yinede arkadaşın adı çıkıyor sipariş durumuna girince. bu nasıl düzeltilebilir acaba.. pazar gecesi sipariş verdim hala siparişiniz alındı yazıyor ne zaman gönderirler daha önce turkcell den alan varsa yardımcı olursa sevinirim

Cihazininiz geldi mi acaba bende aynı şekilde sipariş vermeyi düşünüyorumda.
  • Turkcell.com'da 7 Plus stok gelmiş, siyah ve gümüş renk.
  • Yok hocam sistemleri cok kotu ne sorcaginiz biri var ne bisey. Musteri hizmetlerini ariyosunuz biz turkcell.com.tr den yapilan pesin alimlari goremiyoruz diyor. Turkcell.com.tr de canli yardima yaziyorum anlatiyorum anlatiyorum sonra bana turkcell.com.tr den cihazmi aldiniz diyor. Biz turkcell.com.tr den yapilan pesin siparisleri goremiyoruz diyor ama turkcell.com.tr den konusuyoruz. Hani canli insan yaziyo tamam ama robot koysalar daha kolay iletisim saglanir. Ayrica arkadasimin hesabindan aldim siparis girerken ismi silip kendi ismimi yazdim numara silinmiyodu arkadasin numarasi kalsin hadi onemli degil dedim. Ama ismi degistirdim. Simdi siparise giriyorum sildigin isim gozukuyo bunu soruyorum biz goremiyoruz inter global kargonun sitesinden bakin diyor. Yani iletisim sıfır paramla rezil oldum derler ya 2770 e telefon aldim paramla rezil oldum :)

• anil0640 A kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdayım tek farkımız ben daha iletişim kurmaya çalışmadım kaderime razı oldum .19 unda aldım daha ürün paketlenmedi bile , paketlenecekte kargoya verilecekte kargodan gelecekte herhalde temiz 1-2 hafta sürer diye düşünüyorum.
  • anil0640 A kullanıcısına yanıt
    Ben de dün sipariş verdim 2 haftayı bulacak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: kultfilm

Turkcell sarı kutu ile 200 TL indirim olunca en sağlam ve avantajlı seçenek gibi gördüm ve eşime 32 gb 2.779 TL'ye aldım ben de.

2.779 tl ye nasıl aldınız anlatır mısınız tam anlayamadım hocam? bu fiyata görsem alırdım.
  • Millet iphone 7 plus 128'ı 3.939 tl ye alıcam turkcell'de daha uygunu varmıdır ?

İçim gidiyor ama 2-3 sene götürcek abi bu telefon beni öyle teselli bulunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackAvrupa -- 22 Aralık 2016; 0:33:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple garantilimi alıcaksınız?Nereden alıcaksınız acaba fiyat iyimiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamesdean0701 -- 21 Aralık 2016; 21:26:56 >
  • http://urun.n11.com/cep-telefonu/iphone-7-32-gb-cep-telefonu-P142209349

n11 de 2849 tl artı 100 lira bonus hediye 2750 gibi oluyor.
    düşünen varsa gömüşken yazayım dedim
  • Birkaç gün içinde iPhone 7 32 GB alacağım. Sanırım şu anda n11'de cep telefonlarında indirim olmadığı bir zamanda %7'lik indirim çeki ve 100 TL Bonus ile birlikte 2680 TL civarına geliyor. Bu civardan bulursam alacağım artık daha uyguna bulunmaz sanıyorum.
  • 128 GB iPhone 7 en uygun nerededir arkadaşlar jet black rengini diğer versiyonlarda bulamadım :(
  • JackAvrupa J kullanıcısına yanıt
    4000 tl çok para hocam ya normalde ipscuyumdur kendim de iphone kullanırım ama 4000 tl ona vwrene kadar valla note 5 alırım daha iyi hem daha işlevsel kalemi var 7 plus 4000 verilcek tel değil ya hızlı şarj bile yok

• quote:

Orijinalden alıntı: MeLanChoLic

quote:

Turkcell sarı kutu ile 200 TL indirim olunca en sağlam ve avantajlı seçenek gibi gördüm ve eşime 32 gb 2.779 TL'ye aldım ben de.

2.779 tl ye nasıl aldınız anlatır mısınız tam anlayamadım hocam? bu fiyata görsem alırdım.

2.979 fiyatı zaten iphone 7 32 gb. 200 tl indirim veriyor satı kutudan 2000 puana onun ile 2.779.
  • bu arada 18'inde verdiğim sipariş şu anda elime geçti. Düne kadar sipariş alındı şeklindeydi. direk kargoya verildi oldu akşam.
  • iPhone 7 256 GB
    Siyah 3.439 TL

Akıllı Telefonlarda Yılbasına Özel Sarı Kutu 200TL İndirimi - 200 TL
    Kargo Ücreti Ücretsiz
    Toplam Tutar 3.239 TL

nasılsa göndermezler diye sipariş verdim.
  • turkcellden sari kutuyla 2890 tlye geliyor sanirim en uygun burasi mi beyler

turkcelldeki 2 yil apple turkiye garantili mi?

bazi iphone 7 lerde bulunan kamera sorunu cikarsa appstore a verirsek degisirler mi?
  • quote:

bu arada 18'inde verdiğim sipariş şu anda elime geçti. Düne kadar sipariş alındı şeklindeydi. direk kargoya verildi oldu akşam.

bu iyi haber. bende 20sinde geçtim siparişi cuma gelirse süpriz olur en kötü pazartesiye kaldı gibi.
  • hashturk kullanıcısına yanıt
    Gönderirler 256gb alan yok indirim yaptılar galiba

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.