Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MhmtBey , Radwaft Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
33.042
Cevap
1.168
Favori
3.404.283
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar hepsiburadanin kendi sattığı Apple Türkiye 2 sene garantisinde herhangi bir sıkıntı yok di mi ? Millet dedikodu mu çıkarmaya çalışıyor. 1 sene hb 1 sene Apple Türkiye falan deniliyor. Yalan muhtemel ama kesin bilgisi olan var mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2700-2900 arası gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 plus 32gb HB'da günün fırsatı 3.799TL kargo dahil. Paraf kartınız varsa 75 tl değerinde puan kampanyasının da son günü 3.725tl'ye geliyor.

Bu arada bunu her mesajımda dile getireceğim: Sıcak fırsatlar bölümü misafirlere kapalı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RisusSardonicus -- 17 Mayıs 2017; 20:13:49 >
  • 58_transporter_58 kullanıcısına yanıt
    Sağolun, satmaktan vazgeçtim, babama verdim

• Merhaba arkadaşlar.Hangisi neden sizce tercih edilmeli. Yorumlariniza bakarak internetten sipariş vereceğim. Uygun ve güvenilir yerde söylerseniz memnun olurum.

Iphone 6s Plus 32gb - 3400tl

Iphone 6s Plus 64gb - 3480tl

Iphone 7 Plus 32gb - 3800tl

Iphone 7 Plus 128gb - 4100tl

• quote:

Orijinalden alıntı: mceren026

Merhaba arkadaşlar.Hangisi neden sizce tercih edilmeli. Yorumlariniza bakarak internetten sipariş vereceğim. Uygun ve güvenilir yerde söylerseniz memnun olurum.

Iphone 6s Plus 32gb - 3400tl

Iphone 6s Plus 64gb - 3480tl

Iphone 7 Plus 32gb - 3800tl

Iphone 7 Plus 128gb - 4100tl

Karar verdim ve aldım :) Iphone 7 Plus 32gb - 3800tl.
  • mceren026 M kullanıcısına yanıt
    Mesajı yeni gördüm, keşke önceden görüp haber verseydim. Bugün N11'de 100TL kupon vardı herkese, 3693TL'ye aldım kargo ile. Neyse hayırlı olsun diyelim.

Bu arada bunu her mesajımda dile getireceğim: Sıcak fırsatlar bölümü misafirlere kapalı olsun.
  • N11 den 100 tl haftasonu kuponu 75 tl bonus indirim ile 3100 gibi bir rakama 7 silver 32 gb aldım. Kapasite fazlasıyla yeter bana.

Mat siyahta boya atması olmuş diye okudum o yüzden silver tercih ettim. Daha uygun a Apple garantili yok sanırım. Hep andoid kullandım. Lg, g3ün şarjı sömürmesinden bıkmıştım.

• Arkadaşlar nasıl fiyat yurtdışı olarak alacağım ??

İphone 7 Plus 128 Gb 900 Dolar
    İphone 6s plus 64 GB Gold 675 dolar

uygun gibi sanırım? Alıp pasaport işler kullanırım diye düşünüyorum ülke ukrayna yani 1 yıl uluslararası garantisi var. Ne dersiniz almaya değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanbabax -- 20 Mayıs 2017; 18:47:4 >
  • Hepsi burada 7plus için birde kargo ücreti kesiyor. Saka gibi ..

• serkanbabax S kullanıcısına yanıt
    7plus 128 alin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • senatorts kullanıcısına yanıt
    nomox1 kullanıcısına yanıt
    iPhone her yerden alinabilir. Yeter ki kapali kutu, aktiflestirilmemis, IMEI no faturasina islenmis ve TU/A part nolu cihaz olsun. Alirken bunlarin kontrolunu bilincli sekilde yaptigin surece, en ucuza satan yerden alabilirsin. TU/A cihaz demek, resmi Turkiye cihazi demektir. Yani iki yil Apple Turkiye garantisindesin. Apple Turkiye garantisi demek, Apple Store (Zorlu/Akasya) ve KVK, Genpa, Başarı, Teleservice, APR (Pupa, Troy. Lydia) vb. tum anlasmali servislerin garantisi demektir. Sen bilincli olursan, hicbir satici seni kandiramaz. Su mesajda yazdiklarimi oku, kutu resmi dahi mevcut. Okursan kafanda hicbir soru isareti kalmaz:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=124752477

(1528. kez kopyala&yapistir. Keske biraz okuma-arastirma aliskanliginiz olsa)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• serkanbabax S kullanıcısına yanıt
    evet uluslararası garantisi var ama türkiye hariç. garantilik durumda yurtdışına gönderirim dersen al derim..
  • ByLabTek kullanıcısına yanıt
    Hocam garanti geri geldi yanlışınız var eğer kaydettirir app store giderseniz bir form veriyorlar tc no ve bazı bilgileri doldurup btk ya yolluyorlar o şekilde bakılıyor cihazlara yeni bir ürün değiştirdim yakın zamanda.
  • arkadaşlar almanyadan ve amerikadan telefon getirtme imkanım var. sizce nerden almalıyım fiyat olarak amerika uygun. amerika da hat ile verilenler daha uyguna mı geliyor bilgisi olan var mı ? pasaport var açtırmak için. daha uygun olsun diye 6 veya 6s in ikinci elini alayım diyorum birde. s3 kullanıyorum şu anda. ufacık işlemlerde bile kasması iyice bezdirdi beni. ıphone de bunu yaşarmıyım. telefon takılmaması lazım.

birde tam incelemedim ıphonu ama örneğin s3 te exdialer ile tek hareket ile kişiyi arayabiliyorum ben. ıphone de gördüğüm ise kişinin üzerine tıklayarak aramaya basıyorsun iki üç işlem yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanbabax

Hocam garanti geri geldi yanlışınız var eğer kaydettirir app store giderseniz bir form veriyorlar tc no ve bazı bilgileri doldurup btk ya yolluyorlar o şekilde bakılıyor cihazlara yeni bir ürün değiştirdim yakın zamanda.

Ben de Avrupadan gelme bir cihazin pasaport kaydini yapmak uzereyim. Bu dediginiz islemi ariza durumunda mi yapmak lazim yoksa simdiden yapalim hazir mi olsun? Biraz daha detay verirseniz sevinirim.
  • tarrega T kullanıcısına yanıt
    örnek vereyim cihaz aldınız ilk 4 ay kullanabiliyorsunuz kayıtsız ama arızalandı ise bu süre zarfında götürürseniz bakmazlar kısaca kayıt edip öle götürmeniz lazım kayıtsız cihaz kaale alınmaz
  • Arkadaşlar hepsi burada üzerinden 3800 e 7plus 32gb aldım.. Tavsiye ettiğiniz ekran koruyucu ve kılıf var mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

Hepsi burada 7plus için birde kargo ücreti kesiyor. Saka gibi ..

Aynen dediğiniz gibi birde kargo istiyor. Bende gittigidiyordan aldım. Hiçbir sıkıntı olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

Arkadaşlar hepsi burada üzerinden 3800 e 7plus 32gb aldım.. Tavsiye ettiğiniz ekran koruyucu ve kılıf var mi acaba

Ben Spigen Slim Armor Satin Silver aldım hepsiburadan. Spigen cam filmi ile beraber.

http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Plus-Kilif-Spigen-Slim-Armor-Satin-Silver,PR-2094.html
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.