Şimdi Ara

iPhone 7+ Plus Mat Siyah 32GB Apple-TR Cihazı, Böyle bir İlan Görmediniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara Renk #Siyah Model #Iphone 7+ Kapasite #32 GB İlan Türü #Satılık Kayıt Durumu #Kayıtlı Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İddia ediyorum, şimdiye kadar böyle bir ilan görmediniz.

Aşağıdaki ilanlarda istemediğiniz kadar ayrıntı mevcuttur. Foruma giremediğim mesaj atmayın! Mail atarsanız daha hızlı haberleşebiliriz: cholonya@gmail.com

Gittigidiyor 3300TL:https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-7-plus-32gb-mat-siyah-apple-tr-cihazi-nn2qm2tua-316819949
    Sahibinden: 3100TL:https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-7-plus-plus-32gb-mat-siyah-apple-tr-cihazi-nn2qm2tua-506013994/detay/

Ankara içi elden: 3100TL (önce para yatırıp arkasından ürünü kargo yapabilirim).

Pazarlık, takas vs kabul edilmeyecektir.

Kargo ücretsiz gönderilecektir. ODTÜ'de öğretim görevlisiyim, güven konusunda içiniz rahat olsun.
    iPhone 7+ Plus Mat Siyah 32GB Apple-TR Cihazı, Böyle bir İlan Görmediniz
    İstediğim ücretin fazla ya da az olması konusundaki düşüncelerinizi lütfen kendinize saklayın.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• yanı geçende gördüm, bu ılan sahıbı arkadaş gıbı yazmış ; oda referanssız.

polıs memuruyum içiniz rahat etsın,
    öğretım gorevlısıyım içiniz rahat etsın.

valla inanmıyacaksınız ama bende kaymakamım içiniz rahat edecekse.

ama etmıyor işte. bu forumda kımse senın sıfır adet referansın varken senın şu meslekteyım demenle rahat etmıyor.

burada ınsanlar tanıdık bılındık uyelerın yazdıgı cıddı referanslara ıtamat edıyor. ah bırde sız kavrayabılsenız.

BENIM ÖZELLİKLE ŞURADA POLIS MEMURUYUM BURADA ÖĞRETIM GÖREVLISIYIM DIYE İLANLARDA GUVEN SAÇMAYA ÇALIŞAN KİŞİLERİ ŞİKAYET ETMEKTEN YANAYIM. KURAL DIŞIDIR ÇUNKU. ILANLARDA BU SEKILDE SAÇMA VE GEREKSIZ GUVEN POMPALAMASI YAPMAK. ÖZELDEN NE MASAL ANLATIRSAN ANLAT, O AYRI.
  • yanı geçende gördüm, bu ılan sahıbı arkadaş gıbı yazmış ; oda referanssız.

polıs memuruyum içiniz rahat etsın,
    öğretım gorevlısıyım içiniz rahat etsın.

valla inanmıyacaksınız ama bende kaymakamım içiniz rahat edecekse.

ama etmıyor işte. bu forumda kımse senın sıfır adet referansın varken senın şu meslekteyım demenle rahat etmıyor.

burada ınsanlar tanıdık bılındık uyelerın yazdıgı cıddı referanslara ıtamat edıyor. ah bırde sız kavrayabılsenız.

BENIM ÖZELLİKLE ŞURADA POLIS MEMURUYUM BURADA ÖĞRETIM GÖREVLISIYIM DIYE İLANLARDA GUVEN SAÇMAYA ÇALIŞAN KİŞİLERİ ŞİKAYET ETMEKTEN YANAYIM. KURAL DIŞIDIR ÇUNKU. ILANLARDA BU SEKILDE SAÇMA VE GEREKSIZ GUVEN POMPALAMASI YAPMAK. ÖZELDEN NE MASAL ANLATIRSAN ANLAT, O AYRI.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.