Şimdi Ara

İphone 6S Plus Hakkında Yardım ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

6S PLUS almayı düşünüyorum ama NOTE 5 ile arada kaldım ..

6S PLUS Kullanıcıları yorum yapabilirmi nasıl memnunlar mı .

lütfen yorumlarınızı bekliyorum cok arada kaldım ..

• quote:

Orijinalden alıntı: D3erin

Merhaba Arkadaşlar ,

6S PLUS almayı düşünüyorum ama NOTE 5 ile arada kaldım ..

6S PLUS Kullanıcıları yorum yapabilirmi nasıl memnunlar mı .

lütfen yorumlarınızı bekliyorum cok arada kaldım ..

İkisini de birebir inceledim ve dün gidip 6S Plus aldım , 6S plus her konusa daha üstün birtek kalem eksiği var. 6S Plustan aşırı memnunum
  • İkisini de birebir inceledim ve dün gidip 6S Plus aldım , 6S plus her konusa daha üstün birtek kalem eksiği var. 6S Plustan aşırı memnunum
  • musait bir zamanda gidin teknoloji marketlerine! deneyin kendiniz karar verin. uygulamaları çalıştırın tek el kullanımına bakın, piyasa değerleri ve cebinizdeki paraya musait hangisi ise alın kullanın. bence 6s +
  • Note 5'i 6s plus daha tanıtılmadan önce inceleme şansım oldu. Kalite namına bir şey sezemedim. 6 plus ile yanyana duruyordu. Ekranı kilitleyip açma hızlarına baktım, uygulama geçişlerine baktım. Daha kullanılmamış boş note 5 bile kasma yapıyordu. Daha yavaş, malzeme kalitesi de premium hissi vermiyordu. 6s plus aldım, 1 haftadır kullanıyorum ve yaklaşık 10 gb doldu şimdiden ve çok çok memnunum. Bence 6s plus 64 gb hiç tereddütsüz alın. Pişman olmazsınız. Ben androidden başka bir şey kullanmam diyordum. Ama iphone gerçekten bi başka. Bazı kısıtlamaları var ama bu kalitenin karşısında bazı şeylerden feragat etmeye değer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 6s plus çok iyi şuan ondan yazıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: linguist48

Note 5'i 6s plus daha tanıtılmadan önce inceleme şansım oldu. Kalite namına bir şey sezemedim. 6 plus ile yanyana duruyordu. Ekranı kilitleyip açma hızlarına baktım, uygulama geçişlerine baktım. Daha kullanılmamış boş note 5 bile kasma yapıyordu. Daha yavaş, malzeme kalitesi de premium hissi vermiyordu. 6s plus aldım, 1 haftadır kullanıyorum ve yaklaşık 10 gb doldu şimdiden ve çok çok memnunum. Bence 6s plus 64 gb hiç tereddütsüz alın. Pişman olmazsınız. Ben androidden başka bir şey kullanmam diyordum. Ama iphone gerçekten bi başka. Bazı kısıtlamaları var ama bu kalitenin karşısında bazı şeylerden feragat etmeye değer

Bende yeni sipariş verdim inşallah hayırlısı olur artık iPhone 5s küçük ekranıyla sıkmıştı :/
    İnşallah Note 5 almadığıma pişman olmam

• tabikide 6s+

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.