Şimdi Ara

iphone 6s alınır mı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
10.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Daha geçen hafta Turkcell den faturaya ek aldım 32 gb 6s bana 3500tl ye geldi 24 ay vade farkından dolayı ama sana şöyle diyim Harika tek kelime ile Harika 👍 Bu arada Sony Xperia M5 den geçtim bariz fark var çok akıcı canavar gibi valla :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam zaten 5 kullanıyormuşsunuz ekranı boyutu olarak rahat edersiniz 5e göre ben 5.5” lik cihazdan geçtim 4.7” gerçekten ideal bir boyut cepte rahat taşınıyor kullanımı rahat ben alalı 2 hafta oldu 5-6 saat ekran süresi alıyorum ki mobil veri ve wifi sürekli açık kullanışlı bir cihaz ios 11.3 te bir sorun yok tavsiye ederim 1.500₺ bir android cihaz almanızı tavsiye etmem genelde dandik olurlar tabi telefonda ne yaptığınızda önemli

• sirswager kullanıcısına yanıt
    1 aylik bile olsa 2.el telefona guvenemiyorum nedense arkadasim veya tanidik olmadikca..

O yuzden 6s alicam gibi tek sorun vatan fiyatina zam getirmis benim sansima :( 2699 tl su an apple.tr ile ayni fiyat... euro kurundan mi acaba??

Tekrar 2300 seviyelerine dustugu an alicam arkadaslar tesekkurler tavsiyeler icin artik bizim kucuk ihtiyar (iphone 5) i birakma zamani geldi galiba :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: afklm

1 aylik bile olsa 2.el telefona guvenemiyorum nedense arkadasim veya tanidik olmadikca..

O yuzden 6s alicam gibi tek sorun vatan fiyatina zam getirmis benim sansima :( 2699 tl su an apple.tr ile ayni fiyat... euro kurundan mi acaba??

Tekrar 2300 seviyelerine dustugu an alicam arkadaslar tesekkurler tavsiyeler icin artik bizim kucuk ihtiyar (iphone 5) i birakma zamani geldi galiba :)

Bana kalırsa ikinci el 1 aylıklar için sözleşme yaparsınız kafanız rahat olur hem de daha güncel nesil bir telefon almış olursunuz diye düşünüyorum tabi tercih size kalmış. Hiç kutu açılmayanları da var kontrol edin derim.

O zaman şimdi belli oldu vatanın ne yaptığı. Sözde gece indirimi varmış bu akşam 22:00'dan itibaren, yersen. Ön yargılı olmamak lazım yine de.

• afklm A kullanıcısına yanıt
    Kurdan hocam doların düşüceğini pek sanmıyor 2 hafta önce vatan ve Media Markt da 2499₺ idi

• Şuan f/p olarak alınabilecek en iyi iphone
  • Ben alalı 3 ayı geçti , kamerası çok iyi değil günümüzün gerisinde kaldı
    Androidde bu fiyata huawei modellerine bakabilirsin, ben bu telefona p8 den geçmiştim kamerası daha iyiydi 6s den

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alınır ama kamerasi biraz eksi kalıyor yeni modellere nazaran kamera önemliyse Huawei Mate 10 önerebilirim.
  • iphone 6s aldim arkadaslar tavsiye veren herkese tesekkur ederim

Hayırlı olsun kazasız belasız kullan inşallah darısı benim başıma bakalım şu kararsizliktan kurtulursak bende alacağım 7 plus yada 8 plus

• paranin yettigi kadariyla en iyisini al hocam :d

• quote:

Orijinalden alıntı: PeTeRPaNN

6s kullanıyorum 6 ile 5 saat arası kullanım alıyorum. Üstelik 11.3 e geçmedim. Ona daha iyi diyorlar. Kamerasını zaten anlatmaya gerek yok. En az 3 sene daha kullanırım.
    Daha iyi filan değil 11.3de herkes şarjdan şikayetçi, özellikle 6s ve 7 kullananlar.

Ben 10.3.2de 6 saat alıyordum hocam siz hangi sürümdesiniz?
  • 11.1.1deydim 11.3 e geçtim 5 buçuk saat alıyorum önceden 6 oluyordu şimdi hiç şaşmıyor 5 30

Hayırlı olsun. Cihaz hangi sürümle geldi?

• 11.3 'ten bir onceki surumle geldi. 11.3 e yukselttim ben de aksam, o yuzden onceki surumun numarasini hatirlamiyorum tam

• quote:

11.3 'ten bir onceki surumle geldi. 11.3 e yukselttim ben de aksam, o yuzden onceki surumun numarasini hatirlamiyorum tam
    Memnun musunuz hocam ? Ekran suresi ne durumda

• ben telefonu yogun kullanan bi insanim, 4:30 saat aliyorum ekran suresi yani bir gunu cikariyor rahat

• iphone 6s alınır mı ekran suresi azalmaya basladi normal mi bu degerler sizce?

• quote:

ekran suresi azalmaya basladi normal mi bu degerler sizce?
    Geçmiş olsun
  • ​6-7S serilerine iOS 15 güncellemesi verildi, yani artık ölü bir cihaz sayılmaz bu yüzden alınabilir güncel verilere bakmak için bu kaynağa göz atabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.