Şimdi Ara

iPhone 6S 16GB Rose Gold Yurtiçi Sorunsuz kırıksız temiz 1300 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba arkadaşlar, telefon 06.04.2016 tarihinde Media Mark'tan alınmıştır. Telefonun ekranında veya herhangi bir yerinde kırık falan yoktur. Cihaz çok temizdir. Sadece daire içine aldığım yerlerde ufak noktalar var resimlerde bakarsınız görebileceğinizi pek sanmıyorum, görülmesi çok zor lakin ben yine de özellikle belirttim, ekranda da daire içine aldığım ve birazda solunda kılcak çizik vardır, kırık değil, ekranda veya bakıldığında anlaşılan türden değil yüksek ışık tuttuğunuzda biraz yatay bakınca belli oluyor yani görebilmek için uğraş vermeniz gerekiyor, ancak yinede belirtiyorum.

Cihazın herhangi bir çalışmayan veya aksaklık gösteren bir durumu yok. Her özelliği sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Touchid çalışıyor, wifi çalışıyor, sıkıntısız, hoparlör ahize vs herşey sorunsuz, sıkıntısız ve tertemizdir. Ablam kullanmıştıve kendisi hep cam koruyucu ve kılıfla kullandı.

Pil Yüzdesi %76 servis yazıyor, tabi eskisi gibi değil, şarjı biraz çabuk bitiyor, bazen de %10'larda kapanma oluyor, yani değiştirmenizde fayda var zaten servis yazıyor.
    Daha önce herhangi bir işlem görmedi herhangi bir şeyi değişmedi, Garantisi bitti.

Şarj aleti ve kulaklık yok.

Telefon kutusu ve faturası ile teslim edilecektir.

Takas yoktur, lütfen takas teklif etmeyin.
    Fiyat: 1300 TL Pazarlıksız.

iPhone 6S 16GB Rose Gold Yurtiçi Sorunsuz kırıksız temiz 1300 TL
    iPhone 6S 16GB Rose Gold Yurtiçi Sorunsuz kırıksız temiz 1300 TLiPhone 6S 16GB Rose Gold Yurtiçi Sorunsuz kırıksız temiz 1300 TLiPhone 6S 16GB Rose Gold Yurtiçi Sorunsuz kırıksız temiz 1300 TLiPhone 6S 16GB Rose Gold Yurtiçi Sorunsuz kırıksız temiz 1300 TLiPhone 6S 16GB Rose Gold Yurtiçi Sorunsuz kırıksız temiz 1300 TLiPhone 6S 16GB Rose Gold Yurtiçi Sorunsuz kırıksız temiz 1300 TLiPhone 6S 16GB Rose Gold Yurtiçi Sorunsuz kırıksız temiz 1300 TLiPhone 6S 16GB Rose Gold Yurtiçi Sorunsuz kırıksız temiz 1300 TLiPhone 6S 16GB Rose Gold Yurtiçi Sorunsuz kırıksız temiz 1300 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi into007 -- 21 Eylül 2019; 13:31:35 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.