Şimdi Ara

iphone 6 touch id durduk yerde çalişmaz oldu! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
13.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 defa 8.1 i kurdum ona ragmen tik yok.
    Apple online store dan aldim hocam.
    İşin güzel yani apple dan üçüncü bi mail aldim ögleden sonra. Sanki yeni bi iphone siparişi geçmişim gibi siparişinizi 3-5 iş günü içinde göndermeyi planliyoruz diye. Demekki stoktada sorun yok cabucak hallolucak bu iş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl 2-3 gün içinde?? Bana hala 7-14 kasımda yollayacağız diyorlar..

Şaka bir yana büyük geçmiş olsun, ben de online aldım apple store'dan. Bu derece kolay gerçekleşiyor olması bu işin, "teknoloji şans işi" kıvamından çıkarıyor aslında olayı. Yani tamam, büyük şansızlık can sıkan bir şey başınıza gelmiş ama çözümünün de bu derece müşteri odaklı olması çok hoş.

Ama size yollarken bize de yollasalar fena olmazdı
  • İnsallah kardesim. Ama bide şöyle bi durum var.
    Ben şuan elimdeki iphone un faturasini daha teslim almadim. Biliyosunuz ki faturayi ürün tesliminden sonraki 1 hafta içinde yolluyorlar. Ben o faturayi bekliyorum şuan. O gelmeden yollayamiyorum arizali olani. Tabi arizaliyi teslim almadanda yollayacaklarini sanmiyorum yenisini. Bu süreçte ne nasil işliyor görücez bakalim.

• emrenger E kullanıcısına yanıt
    Daha dün/bugün okumuştum forumda, "yenisi elinize geldiğinde mi eskisini iade etmek istersiniz, yoksa hemen iade edip yeni telefon ne zaman gelirse gelsin mi diyorsunuz" gibi bir yol izliyor demişti o hatırlamadığım konuya yazan hatırlamadığım arkadaş. Bilginize.

• Umarim yenisi geldikten sonra teslim ederim eskiyi

• Tnt kargo ile yeni urununuz gelir. Yeni telefonu teslim alirken eski telefonu sizden geri alirlar. Surec boyleydi.

• Hocam geçmiş olsun götür değiştirt uğraşma

• Saol kardeşim deişiyo zaten sıkıntı yok👍
    Yeni telefonu bekliyorum bu aradada touch id siz ip6 nin keyfinide sürmeye çalişiyorum😁

• garantili cihazlarınızda sizden kaynaklanan bir hatanız yok ise mutlaka garanti hakkınızı kullanııızzz yetkisiz yerlerde müdahale edip cihazınızı garanti dışı bırakmayınız
  • Çok haklisin kardeşim

• Evet arkadaslar bugun yeni cihazim yola cikmiş bulunuyor.
    Muhtemelen pazartesi ulaşir bana.
    İşin guzel yani hiç tekefonsuz kalmadigim gibi kisa bi sure 2 tane cihaz olmuş oluyor bende. Apple ciddi anlamda muşterisini düşünüyor.çünkü aradim nasil yapicaz diye sordum ve bana cep telefonsuz kalmayin diye gönderildi yenisi dediler.size yenisi gelince arayin tnt kargoyu teslim almak için gelirler dediler.gercekten helal olsun apple'a. Sirada yeni cihazin sorunsuz cikmasini ummak kaldi. Slm olsun arkadaslar.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrenger

Evet arkadaslar bugun yeni cihazim yola cikmiş bulunuyor.
    Muhtemelen pazartesi ulaşir bana.
    İşin guzel yani hiç tekefonsuz kalmadigim gibi kisa bi sure 2 tane cihaz olmuş oluyor bende. Apple ciddi anlamda muşterisini düşünüyor.çünkü aradim nasil yapicaz diye sordum ve bana cep telefonsuz kalmayin diye gönderildi yenisi dediler.size yenisi gelince arayin tnt kargoyu teslim almak için gelirler dediler.gercekten helal olsun apple'a. Sirada yeni cihazin sorunsuz cikmasini ummak kaldi. Slm olsun arkadaslar.

yeni cihazı teslim alıcaksınız daha eskiside elinizde olucak doğrumu anlamışım ?
  • Aynen kardesim dogru. Hatta şuan bulunduğum yerin ups şubesine ulaşmiş yeni cihazim ama pazartesi teslim alicam mecburen ve şuan bu msjida arizali olan cihazimla atiyorum satiş sonrasi hizmette yine apple 1 numara.

• quote:

Aynen kardesim dogru. Hatta şuan bulunduğum yerin ups şubesine ulaşmiş yeni cihazim ama pazartesi teslim alicam mecburen ve şuan bu msjida arizali olan cihazimla atiyorum satiş sonrasi hizmette yine apple 1 numara.

Valla helal olsun Apple

Oluyor böyle şeyler hocam zamanın birinde samsung D600 almıştım sıfır kutudan çıkarttım hoparlörü patlak çıktı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ses sorunu aynı şekilde bende yaşıyorum ürünü Pupa dan aldım. Telefondan ne ses geliyor ne ses gidiyor. Pupa yedek telefon vermiyor alıp yollayacaklarını söylüyorlar 20 iş günü diyorlar. Telefon daha 2 günlük. Acaba apple store yardımcı olur mu ?
  • Kardeşim ara apple i bilgi al. Belki bu hizmeti sende alabilirsin. Bu arada demeden edemicem; ben ve bi cok arkadas 25 eylul gecesi sipariş verdik apple online store dan ve 2-3 hafta tedarik surecine cok kizmiştik. Herkesin ürünü verildiği tarihte ulaşti. Diğer bi çok firma verdigi tarihte ulaştiramadi siparişleri.buda yine apple in ne denli profesyonel çaliştiğini gösteriyor.

• 5s te aynı sorunu yaşadım, donanımsal olduğu için cumartesi değiştireceğim bende apple store u arayıp sordum değişim yapılacağını söylediler.
  • Ne yazıkkı bu sabah itibari ile benimde touch ıd calışmaz oldu. İki hafta önce almıştım ıphone 6 yı teknosadan. Bende sizin izlediğiniz yol ile yarın değişim talep edicem. Umarım bu süreçte telefonsuz kalmam

• Bazen çalışmıyor touch ıd ama değiştirmeniz iyi olmuş
  • quote:

Cihazim ip6 64 gb space grey
    Cihazimi daha dün teslim aldim. Biraz kurcaladim ios 8.0.2 ye guncelledim filan gece yatarken şarja taktim.
    Sabah touch id ile tuş kilidini actim biraz takildim ve biraktim tekrar. Kisa sure sonra telefonu aldigimda touch id nin çalişmadigini farkettim. Açtim kapattim home+power tuşu ile reset attim bi türlü olmadi.Restore etmedim sadece. Hiç tepki yok touch id tepsisinde.hatta yeni parmak tanimlamak istediğimde ilk ekranda kaliyo ordada çalişmadi. Çift dokununca yukarisi aşagida inmiyor. Kisaca touch id ile ilgili donanimsal sorun var gibi sanki. Ayni problemle karşilaşan oldumu arkadaşlar.

Merhaba arkadaşlar,

Şuan aynı olay benim de başıma geldi. Hiçbirşekilde düzelmiyor sorun. Sorun yaşayan arkadaşlar ne yaptı, telefonları mı değişti? Bilgi verebilirler mi?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.