Şimdi Ara

İphone 6 plus mu Note 4 mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler çok arada kaldım bir yanım plus bir yanım note diyor sizce ne almalıyım

• Iphone almani öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    Neden ?
  • Iphone daha hos. Ama note 2 , 3 mu iphone 6 mi deseydin note derdim.

Iphonr 5cde güzel cihaz.

• 6plus

• Teknik özellik olarak iPhone 6 Plus'tan daha iyi olan piyasadaki tek telefon Note 4. Fiyat olarak da Note 4 daha avantajlı.

Ama Apple'ın iOS gibi bir avantajı da var. Eğer fiyat farkı senin için önemli değilse 6 Plus daha mantıklı bir seçim olabilir.
  • note 4 alıp iade ettim
    6+ daha akıcı ve kullanışlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: over and under

note 4 alıp iade ettim

Mahsuru yoksa..Sendede note4 de sebeke sorunlari varmiydi yada bu sebeptenmi aide etmistin.

• Hocam iki telefonu ele alırsak iki tane farklı düşünce tarzı çıkıyor.Biri basit ama yeterli,diğeri hafif komplike ama kullanışlı.Bir kere "bana android mi uyar ios mu?" demek lazım,fakat hangisini alırsan fark etmez eninde sonunda alışıyorsun.Note 4 şuanda en iyi android telefon sınıfında,Iphone ise kendi özel sınıfında.İkisinide alırsan pişman olmazsın ama Iphone da sürekli para kuralı var eğer bedava uygulamalar ile duramıyor yada hemen jailbreak yapmak istemiyorsan.Note 4 daha ekonomik ama çok uniformal bir telefon daha iş adamları,mühendis yada üniversite öğrencileri için uygun fakat illa öyle olacak diye bir şart yok.Uzun lafın kısası özellik ve kullanışlılık istiyorsan note 4,basitlik ve kullanışlılık istiyorsan Iphone 6 plus.Plus da teknik arıza çıkabiliyor ama Türkiyede olanlarda fazla görülmedi o yüzden alcaksanız sıkıntı değil,biraz dikkatli kullanmanız gerekir.Yardım edebildiysem ne mutlu.Kolay gelsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkiside farklı platformlar bence note 4 ile iphone 6 plus karşılaştırmaları yanlış.Niye diye soracak olursanız farklı işletim sistemleri , farklı yapılara sahipler.Arkadaşlarında dediği gibi önce ios mu android mi ? bunun cevabını verdikden sonra aynı platformlardaki cihazları karşılaştırarak karar verebilirsiniz.
  • 6 plus al kullan 3-4 ay beğenmezsen satıp sıfır note 4 alırsın üstüne bayağı parar artar.

• iphone 6 plus al kullan bayagı bi 1 yıl sonra takaslarsan üst alırsın note 4 le takaslarken :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

note 4 alıp iade ettim

Mahsuru yoksa..Sendede note4 de sebeke sorunlari varmiydi yada bu sebeptenmi aide etmistin.

ben şebekesine dikkat etmedim
    gece ve indoor çekimlerinde noise, ahize ses kalitesi, takılmaları beni sinir etti o nedenle iade ettim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

note 4 alıp iade ettim

ben şebekesine dikkat etmedim
    gece ve indoor çekimlerinde noise, ahize ses kalitesi, takılmaları beni sinir etti o nedenle iade ettim

Eyvallah

• Note 4 yer onu ama şahsi fikrim Z3

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.