Şimdi Ara

iPhone 6 Plus Bükme Testi ( Test 2 eklendi: İPhone 6 bükülemedi)) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
2.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: harpci

Ben kararımı 5s ten yana bile kullanabilirim.

soğudum ya bükülmek ne demek cam çatlamıyo bişi olmuyo elle bükülüyosa ooo cepte o illa bükülür bide büyük malum oraya buraya çarpar hele yere düşse garanti bükülür
  • Güzel video. Elemanın anlatımı hoşuma gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkaya kılıf şart. Kılıf olursa bişey olmaz.

• iPhone 4 ten sonra dayanıklı cihaz yapamadılar, şekil görünecek diye aliminyum alaşımı basıp incecik yapıp dayanıklılığı 0 a indirdiler. Kapsız kullanmak yapılabilecek en büyük hata, altı üstü korumalı kılıf olmalı.

Ne güzel iPhone 4 ün kenarları demirdi bildiğin o telefonun anca arka camı ön camı kırılıyo o da direk sert düşünce kırlıyor.
  • bükülmemesini istiyorsan 6 plusın gider bi metal bumper kılıf alırsın birşey olmaz
  • Ben dedigimi yine tekrarliyorum malzeme icerik bakimindan degisen birsey yine yok.

• Beyler niye bu kadar sahiplendiniz ki 6'yı?

Adam alıp da çekiçle falan bükmeye çalışmamış altı üstü eliyle sertçe itmiş. Tamam biz elimizle böyle yapmayacağız ama Plus büyük bir telefon ve cebimize koyduğumuzda eğilip kalkmamıza dikkat etmemiz oturunca mutlaka çıkarmamız falan gerekecek. Plus alanlar elbette bunları bilerek alıyor ama bazı kişilerin aklında soru işaretiydi mesela benim de öyle, alsam rahat edebilir miyim diye. Edemeyeceğimiz belli.
  • işin afedersiniz b*kunu çıkardılar çok gereksiz testler yapıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

Beyler niye bu kadar sahiplendiniz ki 6'yı?

Adam alıp da çekiçle falan bükmeye çalışmamış altı üstü eliyle sertçe itmiş. Tamam biz elimizle böyle yapmayacağız ama Plus büyük bir telefon ve cebimize koyduğumuzda eğilip kalkmamıza dikkat etmemiz oturunca mutlaka çıkarmamız falan gerekecek. Plus alanlar elbette bunları bilerek alıyor ama bazı kişilerin aklında soru işaretiydi mesela benim de öyle, alsam rahat edebilir miyim diye. Edemeyeceğimiz belli.

Aynen illa bükülür cepte bilmemnerde yanlışlıkla oturur biri falan koltukta neler neler olur çoluk çocuk malüm uzun ömürlü bi kasa yok ip6 tercihimdir bu videodan sonra
  • Kim ne derse desin 4s ten sonra sağlam kasa yapılmadı.

• şu incelik sevdasından ne zaman vazgeçicekler bakalım
  • 5s sahibiyim, 6 veya 6 plus a gecmek gibi bir dusuncem vardi, bugun bulundugum ulkedeki apple store a gittim ve cihazlari uzun uzun inceledim, verdigim karar 5s icin bataryali bir kilif almak oldu. Bu bukulme olayini da simdi gorunce sanirim iyi bir karar vermisim diyorum kendime, tabi bu benim sahsi fikrim katilan olur katilmayan olur

• 5 ilk ciktiginda bukulme problemi yasayanlar olmustu ayni ama 5/5s'in en azindan sadece elle bu kadar kuvvet uygulanarak bukulemedigini biliyoruz. Incelmesi ve kenardaki cercevenin olmamasi bukulmeyi kolaylastirmis olabilir.

Sadece elle guc uygulanarak bukulebiliyorsa, arka cepteyken sert zemine oturuldugunda veya dar pantalon ile oturuldugunda ayni sekilde cok kolay bukulebilir gibi geldi bana.
  • İnsanlar ne kadar boş işlere zaman harcıyor.
  • Gereksiz testler diyen arkadaşlar adam mengeneye takıp bukmedi eli ile çok fazla kuvvet uygulamadan büktü !! Bu telefon kot pantolon on ve arka cebinde çok rahat bükülur. Alsam bile sert rubber kılıf ile kullanırım..

• Abi telefon rüyama girdi ya. İp6 almışım tek elle kullanıyorum. Klavyede yazı yazıyorum. Ben yazdıkça bükülüyor telefon Allahtan rüyaymış

• 5'te bükülüyordu, 5s'te daha sağlamlaştırmışlar mıydı neydi?

Bu testi birçok cihaza uygula, çoğu yamulur kalır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O incelikte bir cihazın bükülmesine çok da şaşırmadım
    Başka markaların cihazlarına da aynı test yapılsa bükülebilir.

• Benzer boyutlarda Note 2 kullanıyorum. Kot Pantolon ile Kullanırken "Bazen" ben rahatsız olduğum için cebimden çıkartıyorum.
    Özellikle Iphone 6+ dört gözle yolunu bekledim.
    1 64GB versiyon fiyatı neredeyse Macbook Pro kadar olması(Öğr Görv. İndirimi vs...),
    2 32GB yerine 16GB ile baz model cikartilmasi, IOS8'in 5GB olmasi.
    3 Olarak Kot Cebinde Unutup Ayakkabinizi Bağlarken Bükülebilir olması.
    Beni resmen Iphone 6+'tan soğuttu.

Nasıl ki baş parmak kuralı reklamı vardı, Apple bence bu yeni ergonomi kuralının reklamını yapmalı.
    Ergonomiden taviz vermemiş.Iphone 5 kullanmış olarak boyutundan ötürü sorun teşkil etmedi ama bunun Bacağınıza göre şekil alacağı kesin gibi.

Kot pantolon giyen bir kızda reklam çeksin bence apple. IPhone 6+ 5.5" yaptık çünkü bir insanın kıvrımlarına en uygunu bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 24 Eylül 2014; 9:37:17 >
  • Bu bükülme olayı gerçekten 5 ten sonra bütün iPhone larda mevcut. O incelikte alimünyum malzeme mutlaka bükülecektir. Bu yüzden 5 imi satıp 4s 'e geçmiştim ve hala 4s kullanıyorum. Bükülme olayı çok büyük bir sorun bana göre.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.