Şimdi Ara

'iPhone 6 Plus'a olan ilgi rekor düzeyde, stok sıkıntısı yaşanıyor' (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
599
Cevap
3
Favori
12.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adamlar çatır çatır telefon satıyor plastik kasalı 2 yıl sonra çöp olacak telefon kullananlar laf atıyor :)

• KİM NE DERSE DESİN İPHONE .

NOT: ZAMZUNG KULLANIYORUM
  • 'iPhone 6 Plus'a olan ilgi rekor düzeyde, stok sıkıntısı yaşanıyor'
  • Apple A1018 yapsa yok satar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Çok normal. Önemli gelişmeler oldu başkaları anlayamasada

Kazık yemek huyum olmadığı için doğal olarak iPhone alamıyorum ve gelişmeleri takip edemiyorum. Yani bence çok haklısınız.

Zaten tüm dünya satışlarını Türkiye belirliyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

quote:

Orijinalden alıntı: Want to

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Want to

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shiuf

Mesut Çevik'e nasihat "Kimseye çocuğun çirkin demeyeceksin" :)))
    Adamlar teknolojik çöplük üretmiyor ihtiyacı karşılıyor desteğini tam veriyor çalışmayan ürün yapmıyor hala iphone4 ve 5 kullanıyorum bunun yanında mac kullanıyorum en ufak bir yavaşlama ya da beni çileden çıkartma olayı yok. iPhone 4 diyorum 2010'da aldım o zaman Samsung S2 vardı rakibi bitirecek dediler adı bile geçmiyor şu an. O gün S2 alanlar bugün S5'i değiştirmeyi düşünüyorlar pahalı diyorsunuz ama 4 yılda 4 tane alacağıma 1 tane telefon aldım ve çatır çatıııııır kullanıyorum mac'de da aynı şekilde o nedenle kimse işkembeden sallayıp milleti kandırmasın. bir defa alın ama dibine kadar kullanın 3 günde çöpe atmayın asıl israf Andrid ve türevleridir

Sen bu dediklerine kendin inanıyor musun şuan benim için 4S bile bitmiştir İOS 7 güncellemesi ile kaldı ki sen birde 4 diyorsun :) İyi ürünler yaptıkları doğru aynı şekilde arkasında durduklarıda ama bırakta dursunlar 3200 liralık telefon satıyorlar şuanda. Herşeyi dört dörtlük mü değil 2 yıl önce 300 dolarlık Nexus 4 de olan NFC yi yeni birşeymiş gibi millete iteliyorlar 2K çözünürlük çıkmış (gerekli gereksiz tartışılır) Full HD telefon daha yeni çıkarıyorsun diye uzayıp gider

İphone 4s halen destek almaktadır. İos 8'ide aldı. 4 senelik ip4 ün gişi 7.1.2 ile çekilmiştir. 2 ay s3 kullandım nfc kullanmadım hiç. Eminim bir çoğunuzda kullanmıyorsunuzdur. 2k cpu'ya yük bindirmekten başka bir işe yaramaz. Full hd ise 5.5 ekrana gayet yeterli bir çözünürlüktür

Kullanılmıyorsa tanıtımda üzerinde durmanın amacı nedir peki veya 2 sene önce androidde kullanılmayan teknolojinin şimdi kullanılması nedir peki ? 4 ve 4S destek aldılar doğruda İOS 6 yüklü 4S ile 7 yüklü olanı karşılaştırmak yeterli sanırım hiç güncelleme vermese daha iyiydi Apple.

Nfc konusuna hiç girmeyelim. Yeni bir teknoloji de değil. Ama şunu söyle ömründe hiç nfc kullandın mı Apple yemi bir teknoloji olarak tanıtıyor diyorsun ingilizce bilipte açıp lansmanı hiç izledin mi. Sıradan bir tanıtım. İos 7 konusuna gelince iphone 4 için dediğin doğru ama 4s ile oldukça iyi çalışıyor. Nerdeyse ip5 seviyesinde. Eğer ip4 e ios 7 verilmeseydi firma büyük eleştri alırdı. Ger cihaz 4 sene güncelleme alıyor. İp4 işlemci kurbanı oldu

Sende şunu söyle o zaman İOS 6 ile mi daha iyi çalışıyordu 4S yoksa İOS 7 ile mi ? Birde neredeyse i5 seviyesinde çalışıyor diyorsun daha gülünç olan da bu. Verdiği güncelleme ile bu telefonların işi bitti artık i5 ve üstünü alın dermişcesine güncelleme verdiler. Adamlar yaptığı tanıtımda ne telefonların ne saatinin özelliklerinden donanımından bahsediyorlar Hadi saati anladım o neysede telefonlardaki batarya kaç mah belli değil, ram kaç gb belli değil işlemci hızları belli değil. Adamlar resmen yeni iphone bu alın kullanın fazla kurcalamayın diyorlar

İphone 6'da 1gb ram 1.4 ghz işlemci 1860 mah batarya var. Ayrıca sen hiç 4s kullandın mı Tamam ios 6 sistem kaynaklarını daha az kullanıyordu. İp4s halen çok iyi çalışıyor ios 7.1.2 ile

• 6 modeli kötü . ama 6+ modeli iyi. batarya büyük ve optik is var. full hd ekranı da unutmamak lazım. ama fiyat
  • apple'ın çok satması onun rakiplerinden iyi olduğunu göstermez akp de senelerdir iktidar ama nasıl bir parti iyi mi?
  • Plus çok iyi cihaz kim ne derse desin.

• Eleştirilere rağmen. Düşman çatlatır bir haber :)
    Orta yaşa doğru yaklaşan insanlar artık android kullanmaktan soğudu ama gençler hala ROM-ROOT-KERNEL oyunu için android kullanıyor. Ben artık telefonun beni kullanmasını değil ben artık onu kullanmak istiyorum. Bunun için parası neyse vereceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

'iPhone 6 Plus'a olan ilgi rekor düzeyde, stok sıkıntısı yaşanıyor'

milyar ne ?
    ayrıca birin ne tl mi, avro mu ,dolar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

'iPhone 6 Plus'a olan ilgi rekor düzeyde, stok sıkıntısı yaşanıyor'

milyar ne ?
    ayrıca birin ne tl mi, avro mu ,dolar mı ?

Halk arasındaki diyalog gibi düşünün.
  • Ne çok boş konuşuyorsunuz, telefon çıksın son çeyrek satış rakamlarına bakar haber gerçek mi değil mi belli olur. Bazen markaları öyle bir savunuyorsunuz ki sanırsın o firmada yüksek mertebede bir yönetici... Bunun nedeni sanırım milyarlar (eski parayla) verip başkalarının size laf söylemesini yediremediğinizden dolayı savunma mekanizmasına geçmeniz... Alan satan kullanan razı, başkalarının ne dediğini bu kadar çok kafaya takarsanız hayattan tad alamazsınız...
  • clopin C kullanıcısına yanıt

• Amerikadan alin ama bende telefona 3000 lira verecek goz yok maalesef. Butcede yok zaten. Telefonda oyun oynamam etmem mesajlasirim ve internete girerim. Asiri hiza gerek yok. Apple her yıl yuksek butceli model cimaracagina dusuk butceli modelde çıkarsın alalim hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Ne çok boş konuşuyorsunuz, telefon çıksın son çeyrek satış rakamlarına bakar haber gerçek mi değil mi belli olur. Bazen markaları öyle bir savunuyorsunuz ki sanırsın o firmada yüksek mertebede bir yönetici... Bunun nedeni sanırım milyarlar (eski parayla) verip başkalarının size laf söylemesini yediremediğinizden dolayı savunma mekanizmasına geçmeniz... Alan satan kullanan razı, başkalarının ne dediğini bu kadar çok kafaya takarsanız hayattan tad alamazsınız...

Ne güzel yazmışsınız hocam millet partizan olmuş adeta

• AhmtMlh kullanıcısına yanıt
    Ne zaman ki yüksek bütçeli telefon satmak o zaman yaparlar

• ugur.k U kullanıcısına yanıt
    Algı operasyonu başka bir şey değil, Çin piyasanın... Apple samsung satışlar duracak demedi demeyin

• türkiyede olmaz fullhd olmayan 6 2350 lira verip birde 16 gb artırılamaz almak mantıksız iosun en iyi yazılım olduğu gerçek fakat bu kadar pahalıya değmez
  • Bizim millet onu düşünmez alır facebook a girer

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.