Şimdi Ara

iPhone 6 oyunlarda kasma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
19.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Pubg ve fortnite en düşük ayarlarda bile kasıyor sebebi nedir ?

iPhone 6 11.3.1
    16 gb (8gb boş yer var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeyselYazar23 -- 2 Haziran 2018; 23:11:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Muhtemelen 1 gb ram olduğu için. Normal yani kasması

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saolun hocam iPhone kasmaz diye biliyordum 👍

• Hocam fortnite iphone 6s te bile felaket kasıyor
  • Hocam sence PUBG telefonda oynanırmı pek sarmadı beni sanki

• Hocam sence PUBG telefonda oynanırmı pek sarmadı beni sanki

• VeyselYazar23 kullanıcısına yanıt
    Bana göre kesinlikle oynanmaz mobilden candy crush tarzı oyunlar iyi gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam o tarz oyunlarda sıkıyor be 🤔

Valla yapacak bişey yok mobilden oyun oynanmaz sağlam bilgisayarımızda yok mecbur oyun oynayamıyoruz
  • Haklısın kardeşim benimde pc kötü intel celeron,hd graphics ama ne hikmetse çoğu oyunu oynadım 😀 cod 7ye kadar oynadım nfs 2012 pes 2012 vs endüşük ayarda tabi😁

Hocam mobilden oyun oynanmaz diyorsunda birşeyi merak ettim ozaman neden yeni telefon çıkarıyorlar artık çağımızda telefon pc demek zaten pc deki oyunların benzerleri telefonlarda dolu
    Cs benzeri c-ops battle royale 3-4 tane oyun varki 2si pc yapımı nfs var strateji kapsamında heleki çok var

Maç ta ,pes fifa hep pc çıkışı yani hocam artık herşey telefon üzerinden oluyor
    Buraya kadar okuduysan helal olsun 😀şimdilik kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: VeyselYazar23

Haklısın kardeşim benimde pc kötü intel celeron,hd graphics ama ne hikmetse çoğu oyunu oynadım 😀 cod 7ye kadar oynadım nfs 2012 pes 2012 vs endüşük ayarda tabi😁

Hocam mobilden oyun oynanmaz diyorsunda birşeyi merak ettim ozaman neden yeni telefon çıkarıyorlar artık çağımızda telefon pc demek zaten pc deki oyunların benzerleri telefonlarda dolu
    Cs benzeri c-ops battle royale 3-4 tane oyun varki 2si pc yapımı nfs var strateji kapsamında heleki çok var

Maç ta ,pes fifa hep pc çıkışı yani hocam artık herşey telefon üzerinden oluyor
    Buraya kadar okuduysan helal olsun 😀şimdilik kolay gelsin
    Kardeşim bal gibi de oynanır.

iPhone 8'im var bundan önce de 6S'im vardı.

GTA : SA, PUBG, Fortnite, Rayman, Happy Wheels, NSS, Sniper 3D oyunları var hiç biri kasmıyor ve hepsini keyif alarak oynuyorum.

• straptezlo S kullanıcısına yanıt
    Valla hocam benim iPhone 6 da fortnite açılmıyor bazı oyunlarda kasıyor

Hocam telefonda istediğin kadar kaliteli oyun yap sonuçta kontrol diye birşey yok pcnin pratikliği bambaşka bundan 2-3 yıl öncesine kadar pc kimsenin umrunda değildi herkes telefonlara abanıyodu ama insanlar şunu fark etti mobilin geleceği yok kontrol sorunu pil sorunu yukardada belirtiğim gibi telfefondan bilgi yarışması bulmaca candy crush tarzı oyunlar güzel gidiyor fakat diğer oyunlar tam bi felaket o yüzden herkes son 1 yıldır tekrardan pcye dönmeye başladı çevremde bunu görebiliyorum
  • Hocam sende haklısın tabiki ama geliştirilmiş güçlü telefonlar çıkınca ayrıca kaliteli oyunlarda çıkınca durum değişiyor

PC’de oynamak daha rahat ama kaliteli pc almak en az 4-5milyardan başlıyor

Telefonda ise benim şuan iPhone 6 var 2000 tl fortnite dışında açmayan oyun görmedim bir iki oyunda kasıyordu en düşük ayar yapınca onlarda geçti zaten hocam,ayrıca telefonun rahatlığıda var pc aldığında illa eve gelcen telde ise otobüste bile oynama ihtimalin var .yani geniş yelpazeden bakınca siz kendi çapınızda haklısınız ben kendi çapımda haklıyım😁 ama pc de rahatlık var o konuda haklısınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.