Şimdi Ara

İphone 6 mı ? Samsung Note 4 mü ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: PrestigeMan

Ön yargılı bi sıfat olsa gerek sizinkiside :) Eski g2 kullanicisiyim. Eski olduğuna göre demekki ortada bi telefon yok :) g2 varken telefon almak zaten bi saçmalık telefonumdan çok memnundum suya düşürdüm pert oldu.

Ozur diliyorum o zaman arkadasim. :) oyleyse iphone 6 diyorum ben. Almaya gucu olan insan icin dahasi olmayan tek marka. İnsanlarin parasini haketmiyor tarzinda mesajlarina aldanmayin, olay kagit ustunde gorunen yuksek donanimlar degil olay var olan donanimi yazilimin nasil kullandigi. 1gb ramle hiz konusunda rakibi olamayan seneler gecse de stabilitesinden odun vermeyen tek cihaz apple. Gercekten rahatca alabiliyorsaniz alin ama aksi takdirde zaten pahali telefonlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PrestigeMan kullanıcısına yanıt
    G2 ile ne kadar hızlı not alabilirsin. G2 sizin bütün ihtiyaçlarınızı karşılamış diye mükemmel olamaz. öyle olsa adriana lima da aldatılmazdı.
  • SirPhilosophy kullanıcısına yanıt
    Tşkler
  • G2 alırken de sorsaydın şmdi değiştirmek zorunda olmazdın
    para derdin yoksa zaten sorun da yok demektir.
  • up g2 ilklerde almıştım.
  • iphone 6 aldim yorum yazanlara tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrestigeMan

iphone 6 aldim yorum yazanlara tşkler

aynı ikilem arasında bende kaldım :( ikisi içinde bi iyi bi kötü haberler görüyorum iphone 6 nasıl ?
  • Gayet memnunum ve hızlı bir buçuk günde sarji gidiyor. Note 4 ü de tercih edebilirdimde fazla büyük ama eski g2 kullanicisi olduğum için sanırım boyutları aynı hatta note 4 üde inceledim ikisinden birisine karırımı öyle verdim. Al incele bak hangisini kullanabiliyorsan alabilirsin. Ama şöyle bi bak yazılımsal olarak samsungun geçmişine bide iphonenun kolay gelsin. :) Ne diyeyim içine sineni al en iyisi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrestigeMan -- 24 Ocak 2015; 15:10:30 >
  • Asıl soru; büyük ekran mı, küçük ekran mı?

Bence büyük ekran.

• @PrestigeMan aynı fikirdeyiz salı günü alıyorum bende sağol ^_^
  • iPhone 6 tabiki ya bu başlığı açman bile hata

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.