Şimdi Ara

İphone 6 deri kılıf mı silikon kılıf mı?(lutfen yardimci olun) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
11.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir de silikon kılıfların renkleri daha pastel tonlarda. Şahsi fikrim biz erkeklere daha iyi gider gibime geliyor. Özrllikle mavi kılıf çok tatlı her an alabilirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence deri kilifin durusu ve hem telefona hemde sahibine kattigi asalet cok daha farkli. 2000 tl lik telefona 3-5 liralik silikon yada posetten kiliflar takilmasi hosuma gitmiyor. Simdiye kadar birkac kez plastik kilif kullanmanin disinda hep deri kullandim. Tabiki gercek deri olanlardan bahsediyorum. Kopma yipranma vs hicbir sorun yasamadim.

• Kesinlikle deri, saglam oluyo telefon, darbelerden korur. Silikon daha korumasiz ve elde tutmasi zor kayiyor silikon

• Şu ana kadar deri kılıf seviyordum. Yeni plus aldım apple ın kendi silikon siyah kılıfınıda aldım çok hoşuma gitti eldeki hissi çok güzel. Bundan önce 5s te deri vardı oda çok güzel ama şu an hangisi derseniz silikon apple kılıf derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 4 Aralık 2014; 3:33:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brtvrdrl

Bence deri kilifin durusu ve hem telefona hemde sahibine kattigi asalet cok daha farkli. 2000 tl lik telefona 3-5 liralik silikon yada posetten kiliflar takilmasi hosuma gitmiyor. Simdiye kadar birkac kez plastik kilif kullanmanin disinda hep deri kullandim. Tabiki gercek deri olanlardan bahsediyorum. Kopma yipranma vs hicbir sorun yasamadim.

Evet bence de deri kılıfların duruşu çok güzel haklısınız. Fakat arkadaşın sorup benim cevapladıgım apple marka deri kılıf mı yoksa apple marka silikon kılıf mı? Karşılaştırmasıydı. Yoksa gidip de 5-10 liralık adi silikon kılıfları önermiyorum tabiki. Ya da taş gibi sağlam ve şık olan deri kılıflar yerine de adi silikon kılıfları önermek gibi bir durumum yok. Sadece apple marka kılıflar üzerinden gidilip yapılan bir yorumdur. Siyah deri kir belli etmeyeceği için sorun oluşturmayacaktır. Hissiyat ise herkesin kendi zevkine kalmış bir durumdur. Fakat apple marka deri kılıfları siyah renk dışında asla asla asla önermiyorum. Param çöpe gitti benim. Ama apple silikon kılıf kullanıyorum 10 gündür çok ama çok memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Şu ana kadar deri kılıf seviyordum. Yeni plus aldım apple ın kendi silikon siyah kılıfınıda aldım çok hoşuma gitti eldeki hissi çok güzel. Bundan önce 5s te deri vardı oda çok güzel ama şu an hangisi derseniz silikon apple kılıf derim.

Arkadaşım kullandığınız kılıflar hangi renkti? Deri olarak? Renk değişimi oldu mu çok kısa bir sürede?

• İkiside çöp, telefonun inceliğinden ödün verdikten sonra git bir spigen al sapa sağlam kullan.
  • Her kafadan Bi ses çıkmış ama ben de silikon kullanıyorum ve memnunum. Telefonum 6 plus gerçi. Yanlış yönlendirmekte istemem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyem slikon bir kılıf önede aveadan kırılmaz cam, fiyatı 50₺

• Önemli olan kullanmakta olduğumuz ürünler hakkında dürüstçe fikir paylaşımları yapmamız. Yoksa tabi ki her kafadan bir ses çıkacak, benim begenerek kullandıgım bir ürünü bir başkası hiç begenmeyecek. Bunlar çok normal şeyler. Hepimizin herhangi bir üründen beklentilerimiz farklı kullanım alışkanlıklarımız farklı. Misal ben iphone 4 ü 4 yıl kılıfsız kullandım ve hiç çizik oluşmadı. Bir diğer arkadaşım daha 4. Ayda telefonu perte çıkardı. Halbuki aynı anda almıştık. Aslında tek doğru yok bazı konularda. Ama bizim burdaki görevimiz dürüstçe yaşadıgımız olumlu veya olumsuz deneyimlerimizi paylaşmak. Herkese aldığı ürünlerle mutlu günler geçirmesini diliyorum. Sonuçta kullandımız telefonlar kılıflar ekran koruyucu stickerler ucuz ürünler değil seçim yaparken iyi araşırtırmamız gerekiyor. Sonuçta hiçkimse parayı evinde basmıyor degil mi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ø

İkiside çöp, telefonun inceliğinden ödün verdikten sonra git bir spigen al sapa sağlam kullan.

Peki sizce telin inceliğinden ödün vermeden arka kamerayı koruyabılecegimiz bir kılıf önerir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: alcilpolple

quote:

İkiside çöp, telefonun inceliğinden ödün verdikten sonra git bir spigen al sapa sağlam kullan.

Peki sizce telin inceliğinden ödün vermeden arka kamerayı koruyabılecegimiz bir kılıf önerir misiniz?

totudesign marka kılıflar hem kamerayı koruyor hemde inceliklrn taviz vermiyor.

• alcilpolple A kullanıcısına yanıt
    5s te siyah deri kullandım ama çok takmadım ara sıra taktım. Herhangi bir renk değişimi olmadı 7 ay kullandım. Şimdi plusı yeni aldım oda siyah silikon ama dediğim gibi hissi hoşuma gitti rengide tam siyah değil. Silikon diyip aldanmamak gerek apple ın silikon kılıfları çok kaliteli sahiden. Onun için tercihim apple ın silikon kılıfı şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 4 Aralık 2014; 13:01:34 >
  • iphone6 için spigen kılıflarda arka kameranın çıkıntısı kapanıyor mu ???
  • quote:

quote:

Sen bumper alacaksın o zaman. Senin aradığın kılıf değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhnmr

quote:

quote:

totudesign marka kılıflar hem kamerayı koruyor hemde inceliklrn taviz vermiyor.

Tesekkurler arkadaşım aklımda olacak bu kılıf eskidikten sonra

• arkadaşlar kullandiginiz apple silikon kiliflarin rengi ne renk? misal kirmizi (product red) silikon kullanan var mi? veya mavi? renk degisimleri oldu mu deri gibi?
  • Bir arkadaşım mavi rengini kullanıyor uzun bir süredir hala aynı renk değişimi ve esneme bozulma yok

• Metal cerceve telefonun rengine uyumlu ve on arka jelatin kullaniyorum. Tek gecerim

• Aslında en güzeli kılıfsız tabi çok hoş hissi var ya bu telefonun :) malum sebeplerden kullanamıyoruz ama :( :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.