Şimdi Ara

Iphone 6'da dizi/film izliyor musunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar emekli IP 4'ümü vererek yeni nesil bir iphone alma niyetindeyim.Kullandığım bilgisayar fanı çok çalışan bir toshiba satellite, defalarca temizlendi fanı değişti falan cihazın kronik sorunu olan fanın gereksiz yere çalışmasından muzdaribim."Bu ne alaka" dediğinizi duyar gibiyim, şöyle ki ben dizi izlemeyi baya seven birisiyim, özellikle geceleri.laptopun fan sesi canımı sıkmaya başladı ve hiç düşünmememe rağmen hatta "terlik gibi" dediğim IP6+'ı alsam mı diye düşünmeye başladım şimdilerde.Ancak sigara kullanan,genelde ceket giymeyen, kot/tshirt takılan bir erkek olarak o telefonu nereye sokacağımı da bilemiyorum açıkcası :) bir de IP6'yi 16 veya 64 olarak alabilme şansım varken IP6+'ı sadece 16 gb olarak alabiliyorum böyle bir faktör de var.Siz olsaydınız ne yapardınız veya ne yaptınız arkadaşlar ?

Teşekkürler şimdiden.

• 64 gb iphone 6 alırdım bende şuan iphone 4 kullanıyorum evde bilgisayar yok iphone 4 ten dizi izliyorum bana yeterli geliyo 4.7 hayli hayli yeter bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 64 gb ip6 düşünme bile.arşivini yapar rahat rahat izlersin.yada ipad mini de düşünebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben biraz daha bekleyip 6s 64gb alirdim

• İphone 6 ekranı küçük sayılmaz ideal büyüklükte, ben s4 kullanırken onda dizi izliyordum iphone 6 ile aralarında pek boyut farkıda yok zaten, 16gb 6 plus alacağına 64gb iphone 6 al derim yada bikaç ay daha sabredip 6s alabilirsin
  • mobil iken izlemeyeceksen ipad al.
  • teşekkürler arkadaşlar, mobilken değil ya fan sesinden falan kurtulup yatağa uzanarak izlemeyi seviyorum.
    tablet fikri benim de aklımda ama vergilendirme sistemi malum telefona zaten baya bi para ödüyoruz 24 ay taksitle falan olsa da.acaba demiştim telefon almışken tablet işini de ksımen halledebilir miyim 6+'la ama sanırım arada derede kalmış bir cihaz.ne telefon, ne tablet.tam olarak phablet yani.
  • Bende de iPhone 5s var o da çok iyi bende çok dizi izlerim ve cihaz her türlü dizi ihtiyacımı karşılıyor yani illa 6+ almana gerek yok 5s de ihtiyacını karşılar.
  • 64 GB olanı tavsıye ederım bende 16 lık ip6 var pişman oldum. Dizi film izliyorum sureklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbmaster

64 GB olanı tavsıye ederım bende 16 lık ip6 var pişman oldum. Dizi film izliyorum sureklı

hocam arşivliyor musunuz dizi/filmleri ? ben online izliyorum hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skom

quote:

64 GB olanı tavsıye ederım bende 16 lık ip6 var pişman oldum. Dizi film izliyorum sureklı

Maalesef arşivleyemiyorum. Online olarak evde ızlıyorum. Zaten 16GB ıle maalesef arşivleme sansımız yok
  • quote:

quote:

quote:

Maalesef arşivleyemiyorum. Online olarak evde ızlıyorum. Zaten 16GB ıle maalesef arşivleme sansımız yok

önbelleği şişiriyor,safari temizleyince yer açılıyor yani.anladım hocam 64 gb alayım ben.çok sağolun.
  • skom kullanıcısına yanıt
    telefonu kesin değiştireceksin yani o zaman plus düşünebilirsin . Ben fazla masraflı olmasın diye tablet önerdim aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekin G.

telefonu kesin değiştireceksin yani o zaman plus düşünebilirsin . Ben fazla masraflı olmasın diye tablet önerdim aslında.

anladım hocam 64 gb 6 ya yakınım baya bi, 6+'ı kot pantolon-sigara-anahtar-çakmak'la beraber taşımak cidden zor olacak gibi :)
    telefon da can çekişiyor bu ara, değiştirmem gerekiyor yani.teşekkürler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tekin G.

anladım hocam 64 gb 6 ya yakınım baya bi, 6+'ı kot pantolon-sigara-anahtar-çakmak'la beraber taşımak cidden zor olacak gibi :)
    telefon da can çekişiyor bu ara, değiştirmem gerekiyor yani.teşekkürler.

Ben de senin gibi kot t-shirt harici giymeyen biriyim ve sigara-cüzdan-anahtarı rahatlıkla cebime koyabilip taşıyabiliyorum online izleyeceksen 16'lık plus tavsiye ederim kullanmaya Başladıktan sonra bu telefon size büyük değil digerleri küçük gelecek, nasıl kullanıyor muşum diyeceksin. 5s, 6 ve plus kullanan biri olarak benim düşüncem bu yönde tabi karar sizin ben sadece plus'a da olumlu bakmanız Büyüklüğü dert edilecek kadar büyük olmadığını anlatıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.