Şimdi Ara

IPHONE 6 16GB BENİM İÇİN YETERLİ MİDİR ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: onurcanaktan

quote:

Orijinalden alıntı: printerrr

quote:

quote:

git 6 al aga 64gb olsun diye 5s falan yapma hiç. al 6yı 16 gb yetirirsin bi şekilde. 2000 resmi azaltıcaksın artık biraz yapacak bişey yok pcde falan saklarsın yarısını

doğru diyosun bende öyle düşündüm. LG g4 düşünüyordum fakat iphone 6 daha cazip geliyor

tabiki aga. apple varken lg.. ne bilim

android çok dandik geliyor. Lg yi gittim elime aldım deri kapak premium falan diyorlar da hikaye oyuncak gibi telefon plastik kasa

aynen öyle aga. appledan şaşmayacaksın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

git 6 al aga 64gb olsun diye 5s falan yapma hiç. al 6yı 16 gb yetirirsin bi şekilde. 2000 resmi azaltıcaksın artık biraz yapacak bişey yok pcde falan saklarsın yarısını

doğru diyosun bende öyle düşündüm. LG g4 düşünüyordum fakat iphone 6 daha cazip geliyor

tabiki aga. apple varken lg.. ne bilim

android çok dandik geliyor. Lg yi gittim elime aldım deri kapak premium falan diyorlar da hikaye oyuncak gibi telefon plastik kasa

aynen öyle aga. appledan şaşmayacaksın

başka fikri olan yokmu ??

• aynen katiliyorum. piyasada halen daha 4 ve 4s kullaniliyor. ustelik sorunsuz.
  • 4 GB - IOS tarafindan kullaniliyor. yani 12GB ile cihazi aciyorsun. Her gecen gun de bu isletim sistemi sisip duruyor. Asphalt 8 dedigin oyun zaten kafadan 1.8GB kapliyor. hatta o da yeni surum ciktikca sisiyor. Paran varsa 64GB al, duzgun kullanirsan 4-5 sene performans kaybetmeden kullanirsin.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.