Şimdi Ara

İphone 5S ve iOS 11 güncelleme yapanlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
12.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar şuan için batarya sorunu kaldı diyebiliriz.

batarya sorunu ios 10'da da 10.0.3 sürümüyle kısmen düzeltilmişti.
    henüz ios11 e geçmemiş iphone 5S kullanıcıları için 11.0.3 sürümünü beklemelerini tavsiye ederim.
  • ios 11.0.3 ile düşündügüm gibi batarya sorunu düzeldi. bi kaç bug düzeltilmiş.

sorunlar; arama listemdeki birine arama yaptıgımda 1-2 saniyelik bekleme oluyor. sebepsiz yere.

uygulama geçişleri iyi, batarya şarj durumu eskisiyle aynı (ios10).

eklenen özellikler güzel, ekran hareketlerini kaydetme vs vs. en güzel olan hücresi denetim merkezinden kontrol etme.

güncelemeden sonra hafıza alanı arttı.
  • Şu anda iOS 11 yüklü 5s’ten yazıyorum (11.0.3). Günlük kullanımda çok fark yok. Bilhassa, yeni telefon almış gibi oldu biraz :) Animasyon efektleri güzel. Çok tatlı olmuş. Çok da kötü del bence. Hele ileriki güncellemelerde daha da düzelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eksi yönleri; kamera acılış süreleri bariz yavaşladı. uygulama içinde de kamera acılma süresi oldukça yavaşladı.

5s gibi bir telefon whatsapp ya da faceMessenger.da kamerayı yavaş acacak bir telefon degil. ki ios10'da oldukca hızlı acılıyordu.
    Apple.ın politikası bu, yapacak birşey yok.
  • Bu herkesin bahsettiği "Animasyon efektleri" nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Bu herkesin bahsettiği "Animasyon efektleri" nedir?

Sayfa geçişleri, uygulamaya tıkladığınızda uygulamanın açılış biçimleri, uygulama içindeyken uygulamadan çıkış şekli...

• İos 9.3.3 jb li cihaz kullaniyordum telefon sebebpsiz yere acilmamaya basladi sebebi anakart arizasiymis herneyse onarima verdim ancak cihaz kilitlenmis itunes uzerinden acmamiz gerek dediler bosluguma geldi tamam yapin dedim hallettiler getirdiler aman allahim bir de ne goreyim ios 11 olmus cihaz basimdan asagi kaynar sular dokuldu resmen ios 9 ile karsilastirirsam ciddi takilmalar var klavyede bile arada takilma gozlemliyorum eski aslan oldu kedicik. Genel olarak cok mu kotu hayir tabi bir ios9 lu 4s degil hala kullanilir ama ios9 u mumla ariyorum resmen keske bir yolu olsa da geti dondursem cok ozluyorum cok...

• Görsel olarak berbat olmuş! Hiç memnun değilim son sürümden!

• Kamera netleme sorunu yaşıyorum. önceki gibi anında odaklamıyor. zorla netleştiriyorum resmi.

denetim merkezine konum aç-kapa koymalarıda lazım.
  • yükledim akıcı telefon fakat sürekli tuş kilitlediğimde ekran siyah kalıyor ve 2 tuşla açmama gerekiyor neden bu anlamadım bir türlü.
  • iOS 11.1 güncellemesi geldi fakat güncellemedim henüz. acıklamalarda pek birşeyin düzeltildigini görmedim.
  • 11.1’den 11.0.3’e döndüm. Kilit açarken fps atlayarak kilidi açıyordu. Bildiğin takıla takıla geliyor ve üst bar gri oluyor ve kayboluyor. 11.0.3 daha iyi. O yüzden bu sürüme geri döndüm.

• kendi kamerası ve uygulama içi kamera acılışlarında inanılmaz yavaşlama oldu. en cok sıkıntı oluşturan konu bu benim için. whatsapp uygulamasından ya da facebook uygulamasından kamera acmak zulum. netleme-odaklama cok kötü. ios10.da zınk die netliyodu.
    5S'e veda ediyoruz körü körüne güncelleme alarak.
  • Bende 2 tane 5s var biri 8.3 biri 9.1...

9.1 olanı 11.2 ye geçireyimmi.

• 11.3 yükleyen var mı.
  • 11.3 ü yükledim 11.2.6 dan daha seri geldi.

• batarya eriyip gidiyor gözümün önünde.11.3 hiç işe yaramadı gibi.bakalım sıfır kurulum yapıcam yada imzalar kapanmadan 11.2.6 ya geçerim
  • Cihazla birlikte bataryanın da hızlanması olmamış. Bende 11.3 'ü yükledim.
  • 11.1.2 de olanlar şuan ios 11 in en stabil versiyonunu kullanıyor sanırım. ios 11.3 pişmanlıktır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_nisay

11.1.2 de olanlar şuan ios 11 in en stabil versiyonunu kullanıyor sanırım. ios 11.3 pişmanlıktır...
    son durum nedir hocam, şuan 10.3'ü kullanıyorum. yükselteyim mi ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.