Şimdi Ara

iPhone 5s telefon kulaklık takılı sanıyor ama kulaklık takılı değil!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Telefonumda kulaklık falan takılı değil ama kulaklık takılı OLDUĞUNU sanıyor. Arama yaptığımda sesi kısıp açarken 'kulaklıklar' yazıyor. Hopörlere aldığımda sorunsuz hopörlerden konuşuyorum. Telefona 3-4 kere yazılım attım düzelmedi.

Apple Store'de götürmekten başka çare var mı sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yazilimla alakası yok.Büyük ihtimal toz vardır yada su temas etmiştir.Kendi imkanlarımıza orayı temizlemeye calisin su temas ettiyse garanti bunu anlar ve garanti dışı kalır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır su temas etmedi. Telefon cebimdeydi arama geldi rahatça konuştum. cebime koydum. 1 saat sonra tekrar arama yaptım bu sefer alıcıdan ses gelmedi, hopörlere verince geldi ses sadece.
    ayrıca toz da hiç yok, inceledim baya
  • Kulak copunu birazcik elinizle yolarak kucultun sonra alkol kolonya aseton tiner gibi kimyasala batirin kulaklik soketini iyice temizleyin sorununuz cozulecektir.

• Kulaklık soketi tertemiz. Sarj soketi kirliydi geçen gün baya temizledim ama kulaklık jakı tertemiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bastien -- 25 Temmuz 2015; 23:27:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

Kulaklık soketi tertemiz. Sarj soketi kirliydi geçen gün baya temizledim ama kulaklık jakı tertemiz?

Siz goremesenizde bir noktasinda oksit olabilir dedigim islemi guzelce yaparsaniz sorununuz buyuk oranda cozulecektir eger cozulmezse sarj soketi filmi( kulaklik soketi ile birliktedir) denemek lazim yada baska soruna bakmak lazim garantili ise garantiye gonderebilirsiniz tabi.

• Kürdan ile şarj soketini temizle. Pinlerin üzerini de. Solüsyona gerek yok, düzeliyor. Geçen gün 5c'de başımıza geldi kürdan ile çözdüm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.