Şimdi Ara

İphone 5s şarj entegresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle selamün aleyküm arkadaslar 2 hafta önce 5s telefonumu yere düşürdüm ve ekran kırıldı ancak dokunmatikte bir sorun yoktu sadece cam kırılmış herneyse telefonu o sekilde 1 hafta kullandım şarj falan oluyordu sona telefonu tamirciye verdim camı yapması için cam degisildi sonradan arayıp sarj entegresı bozuk telefonun açılmıyor eğer değişmez ise telefonu açamazsın dediler gidip söyledim benim telefonum şarj alıyordu diye ama adam bu şarj entegresi zamanla bozulur sen düşürünce zarar görmüş zamanla bozulmuş falan dedi böyle birşey mümkün mü yoksa cami değiştirdikleri sıradamı bozmuslardir. Uzun lafın kısasi bu şarj entegresi zamanla bozulur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ekran değişimiyle şarj entegresi bozulmaz şarj entegresi yanlış şarj adaptörü araç şarjı şarj entegresine zarar verebilir şarj entegresi 5s lerin genel sıkıntısıdır.ekran değişimi zaten 10 dk bir işlemdir yanınızda yapıp vermedilermi ?
  • Yok hayır cam değişimi yapıldı birde arka kamera değişecekti telefon 2 haftaya yakın onlarda bekledi.
    Ben montaj esnasında falanda entegreyi yakmalarindan şüphelendim kasada da yamukluk var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.