Şimdi Ara

iPhone 5s iOS 8.3 downgrade yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iOS 8.2 ye geri döndüm telefona tekrar ısındım oh be her şey tıkırında güzel oldu, yeni bir iPhone olarak ayarladığımdan mıdır telefon acayip hızlandı 8.2 yi kolay kolay bırakmam artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rahh00

iOS 8.2 ye geri döndüm telefona tekrar ısındım oh be her şey tıkırında güzel oldu, yeni bir iPhone olarak ayarladığımdan mıdır telefon acayip hızlandı 8.2 yi kolay kolay bırakmam artık

Bende sana önerilerimi söyleyecektim :D

1- Safaride açılan youtube.com adresinin youtube uygulamasına yönlendirmesi çok kaliteli bir özellik bence. illaki tarayıcıda açılsın istiyorsanız Chrome'da açılmasını sağlayabilirsiniz.
    Önce Chrome'u kurun, ardından Youtube uygulamasını açın.
    Sol üstteki 3 çizgi şeklindeki butona basın
    Sonra ayarları açan dişli çark butonuna basın
    Açılan pencereden "Bağlantıları Chrome ile aç" seçeneğini açın.

2- Müzik uygulamasının "parçalar" sekmesinde açılmasını istiyorsanız.
    Müzik uygulamasına girip sağ en alltta "Fazlası" sekmesine basın.
    Ardından sağ üstteki düzenle butonuna basın. Bütün ikonlar kırmızıya dönecek.
    "Parçalar" ikonuna basılı tutarak en sola yani en başa sürükleyin ve sağ üstten Bitti butonuna basın.
    Artık Müzik uygulaması hep "parçalar" sekmesinde açılacaktır.
    Ben kendime "akıllı listeler" hazırladığım için listeler sekmesiyle açılmasını seviyorum.

3- Emojiler konusunda siz katılmıyorum. İlk başta biraz acemilik çekilse de alışınca çok kullanışlı oluyor.
    Ayrıca en alttaki grup simgelerine dokununca eskiden olduğu gibi direk o gruba gidiyor.

4- Geçiş animasyon sorununu DFU mod ile 8.3'ü sıfırdan kurarak çözebilirdiniz.
    5- Hücresel sorununu Ağ ayarlarını sıfırlayarak veya daha temizi DFU mod ile sıfırdan 8.3 kurarak çözebilirdiniz.

8.3 ile kaput altında çok büyük yenilikler yapıldı. Emin olun iOS 7 ile 8 arasındaki farktan çok 8.2 ile 8.3 arasında fark var.
    Sadece saat desteği ve Türkçe siri geldi diye bakanlar çok yanılır.

• infom@n kullanıcısına yanıt
    öneriler için teşekkür ederim olurda tekrar 8.3 e geçersem çok işime yarar, belki iOS 8.4 çok iyi olur o zaman ona geçeriz 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rahh00

öneriler için teşekkür ederim olurda tekrar 8.3 e geçersem çok işime yarar, belki iOS 8.4 çok iyi olur o zaman ona geçeriz 😄

Teşekkürler, Güle güle kullanın.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.