Şimdi Ara

İPhone 5s...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadalar sizce iPhone 5s iyi bir telefon mu? 2016 yilinda hala alinanilir mi? Sarji nasil gidiyor. Oyunlarda kasma var mi? Lutfen yardm edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• max 1200 liraya falan 32gb olanı bulunursa alınır daha fazla verilmez alternatif olarak mi5 alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

max 1200 liraya falan 32gb olanı bulunursa alınır daha fazla verilmez alternatif olarak mi5 alınır.

Son zamlardan sonra bırakın 32 gigabaytı 16 sı 1360 küsür liraya satılıyor
  • Alınmaz hocam bence.

İphone 5s kullanıyorum,
    Eksikleri ;
    1-Batarya benim kullanımım için berbat ki çoğu kullanıcı da bu durumdan yakınıyor.
    2- Screen mirroring yok.
    3. Hafıza kartı takamıyorsunuz.
    4. Ekran çözünürlüğü kötü.
    5. Bildirim ışığı yok. ( Ama apple gün gelecek bildirim ışığı koyunca millet ohooo diyecek halbuki en basit Android telefonda bile var)
    6. Spotify yoksa jb de yoksa direkt olarak mp3 atamıyorsunuz.
    7. Hücresel veri açmak için hala ayarlara gitmek gerekiyor.
    8. Bluetooth yok.
    9. Hızlı şarj yok. Küçücük bataryanın şarj olduğu sürede 3000 Mah batarya doluyor.

Artıları ;
    1. Güncelleme desteği.
    2. Stabil olması ( ios 10 sürümü ile stabilite pek kalmadı okuduğum yorumlara göre) stabilite kişiye göre değişir biri bana göre süper fer diğeri berbat.
    3. Appstore uygulama kalitesi.
    Aklıma gelenler şimdilik bunlar. Eksiler ve artılar bana göredir kişiye göte değişebilir. Daha da eklenebilir ya da çıkarılabilir.
    Bir daha iphone alır mıyım? Bu şekilde olursa almam bundan sonraki kriter en az 3000 Mah batarya olacaktır. Günde 2 kere şarja takıyorum.
    Bunları bilmiyor muydum biliyordum ama kullanıyorum yine de.

• Oyun için alınacak bir telefon değil. Ekran küçük batarya küçük. Ortalama kullanıcı için alınabilir. Oyun oynayarak 1 günü çıkarmaz batarya. Kullanım süresi ortalama 5 saat olarak düşünün. 3g oyun vb bu ortalamayı aşağı çeker.

• 16gb yetmez size diye düşünüyorum.
  • Alınır bende var 1 senedir kullanmaktayım 3 sene daha gider

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.