Şimdi Ara

iPhone 5 titremiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hiç bir şekilde titremiyor. Öyle arada değişik bir şekilde titriyor. Spigen slim armor kullandım ondan sonra böyle bir şey oldu.
    Whatsappta ses kaydo atarken basınca titriyor ben test etmek için sürekli basıyorum telefonun içinden klik klik diye ses geliyor ve arada bir titriyor. Toz kaçmış ihtimali var mıdır? Yada ne yapmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• UPpp

• Ayarlar > Sesler > Çaldığında Titret / Sessizken Titret | Bölümleri aktif mi ? İnaktif olduğu için olabilir , ya da sessiz tuşunuzda temassızlık,arıza olabilir. Yazılımsal bir sorun değildir bence umarım sorunu en kısa sürede çözersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vialpando

Ayarlar > Sesler > Çaldığında Titret / Sessizken Titret | Bölümleri aktif mi ? İnaktif olduğu için olabilir , ya da sessiz tuşunuzda temassızlık,arıza olabilir. Yazılımsal bir sorun değildir bence umarım sorunu en kısa sürede çözersiniz.

Hocam telefon hiç bir şekilde titremiyor sessiz tuşu falan değil toz kaçma ihtimali yüksek herhalde Belki bilen bardır

• aldığın yere bir sor olmadı bence garantiye yolla telefonun kendisinde bir sıkıntı varsa büyük ihtimal yenisini yollar garanti
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenarslan

aldığın yere bir sor olmadı bence garantiye yolla telefonun kendisinde bir sıkıntı varsa büyük ihtimal yenisini yollar garanti

Cihaz yurtdışı

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuuf_Demir

quote:

Orijinalden alıntı: selenarslan

aldığın yere bir sor olmadı bence garantiye yolla telefonun kendisinde bir sıkıntı varsa büyük ihtimal yenisini yollar garanti

Cihaz yurtdışı

+

• Yusuuf_Demir kullanıcısına yanıt
    o zaman bir bilene göster derim ben en azından durumu anlat apple servisi falan olursa iyi olur
  • Apple' a götür para kıy halletsinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Apple' a götür para kıy halletsinler.

Zorluya götüreceğim cihaz uzakdoğu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.