Şimdi Ara

İPHONE 5 REHBER SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ipone5 kullanıyorum neolduysa hızkı aramalarda kayıtlı olan bazı kişilerin noları duruyor isimler gitmiş arama yapsamda gelen arama olsada sadece no gözüküyor bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FAGUR -- 10 Aralık 2014; 12:37:01 >

• Tamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipon 5 nedir ? sen nerenin çocuğusun bakiyim
  • Rehberin silinmiş umarım yedeğin vardır . En başta iCloud dan yüklemeyi dene (kişileri) yoksa yedekten dön. Bu arada tekrar ederse tel . Kafayı yiyor demektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rehber duruyor sadece bir kısmı aralarda gitmiş anladığım gidenlerden hızlı arama larda kayıtlı olan varsa oda aradasadece no olarak gözüküyor
  • rehber duruyor bir kısmında sorun,kişilerden kaybolanlar hızlı ararma da sadece numara olarak kalmış durumda icoulda yedeklemede çok öncesine ait büyük olasılıkla ayarlardan uygun olmayan bir değişim yaptım ondan oldu diye düşünüyorum, itunesten geri yükleme yapıyorum düzeliyor ancak eksik birşey mi yapıyorumda bir müddet sonra tekrar bozuluyor eski haline dönüyor. yardımcı olursanız sevinirim mustafa
  • FAGUR F kullanıcısına yanıt
    telefon marka model ne?
  • ipone 5 ios 8
    5 mi, 5c mi 5s mi?
  • 5
    peki hangi ios 8

8.0.0 mi, 8.0.2 mi, 8.1.0 mı yoksa 8.1.1 mi?
  • enson ios
    enson ios'u yeniden yukleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

enson ios'u yeniden yukleyin

zaten ios 8.1.1 güncel tekrar yüklemem gerekirmi
  • adam itunes yedeklemesi falan herşeyi biliyor ama iphone yazamıyor.
  • teşekkürler düzelttim.ancak sorunu çözemedim,bilgisayar en esk yedeklemesini yüklüyorum,birçok eksikler var yeni yi yüklesem başta anlattığım sorun oluşuyor birbirini tamamlayan geri yükleme yapabilirmiyim bileniniz vardır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.