Şimdi Ara

İphone 5 mi? yoksa LG G2 mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum.. Çok kararsızım.. İphone 5 güven veriyor ama fiyat tuzlu gibi ama bir de iphone 5 için ne bileyim soyulma olayı var kasa kalitesi düşük falan gibi söylentiler var. LG G 2 da yeni çıkan bir model biliyorsunuzdur fiyatı cezbediyor özellikler de iyi... Ama tabi bir İphone ve İOS a göre bir LG ve android güven vermiyor...

Güven açısından İphone ve ios a gönlüm kayıyor fiyat&perfomns ve özellikler açısından LG G2 ya gönlüm kayıyor...

Ha 5s fiyatına çıkabilsem hiç düşünmem onu alırım orası ayrı... size ne önerirsiniz iphone 5 mi LG G 2 mu? Yoksa 5s i bekleyeyim Türkiye de yeni store açılacakmış ve bizim ülkedeki resmi satışın başlamasını mı beklemeli?

• Tartışmaya Gerek yok LG G2 Tokatlar.
  • Tabiikide G2
  • Eğer telefonun acil değilse bir kaç ay içinde nexus 5 in çıkacağını düşünüyorum. Nexus 5 in fiyatı da g2 nin fiyatına çok yakın olacaktır. Özellikleri g2 ile hemen hemen aynı olacaktır. Ama arkasında LG nin yanı sıra google olacak beklemeye değer.
  • Zannetmiyorum g2 ile ayni olacagini.cunku g2 nin ustune lg cok yogunlasti.baska bir modelle bunu golgelemek istemez sanirim.bence bu yilin f/p telefonu g2 dir...
  • Zannetmiyorum g2 ile ayni olacagini.cunku g2 nin ustune lg cok yogunlasti.baska bir modelle bunu golgelemek istemez sanirim.bence bu yilin f/p telefonu g2 dir...
  • g2
  • Bence telefondan ne beklediğine karar ver ;-)
  • teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.arkadaşlar bugün gittim G2 aldım teknosadan beyaz renk. İlk izlenimler doyurucu ;)
  • g2 diyenleri 2 sene sonra görücez...

bakalım telefonu satmak istediklerinde satabilecekler mi ? LG nin telefon sektorunde 2. el piyasası yok denecek kadar az .Herkes LG denince kaçıyor.Ama gidin birde iphone lara bakın. Adamlar kaç sene önce çıkardığı 4s bile şu anda 1.400 civarı dolaşıyor neredeyse çıkalı bir kaç hafta olan g2 ile aynı. Bence yüksek fiyatlara telefon alırken ileriye dönük bir şekilde alınmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Survivor -- 10 Kasım 2013; 9:57:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.