Şimdi Ara

iphone 5 mi? lg nexus 4mü ? samsung galaxy s4 mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hangi tlefonu alayım yardımcı olursanız sevinirim. lg nexus 4 hem fiyat avantajı hemde önerilmesiyle ilgimi çekiyor. aslında 1500 1600 tlden fazla vermek istemiyorum o sebeple iphone 5 in fiyatının inmasini beklesem mantıklı olurmu ayrıca fiyatı inermi? samsung galaxy s 4 1600 lerde oda iphonela yarışan marka ve s3 gibi iyi satan bir teldan sonra s4 tabiki iyi olur düşüncesindeyim. bu arada ben eski klasik telefondan akıllı telefona geçecem şüphelerim ve birazda bilgisizliğim var o yüzden nasıl yapsam sizce? yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bazukaden

arkadaşlar hangi tlefonu alayım yardımcı olursanız sevinirim. lg nexus 4 hem fiyat avantajı hemde önerilmesiyle ilgimi çekiyor. aslında 1500 1600 tlden fazla vermek istemiyorum o sebeple iphone 5 in fiyatının inmasini beklesem mantıklı olurmu ayrıca fiyatı inermi? samsung galaxy s 4 1600 lerde oda iphonela yarışan marka ve s3 gibi iyi satan bir teldan sonra s4 tabiki iyi olur düşüncesindeyim. bu arada ben eski klasik telefondan akıllı telefona geçecem şüphelerim ve birazda bilgisizliğim var o yüzden nasıl yapsam sizce? yardımcı olursanız sevinirim.

1500-1600 vermek istiyorsan Lg Optimus G alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: faziloglu

quote:

Orijinalden alıntı: bazukaden

arkadaşlar hangi tlefonu alayım yardımcı olursanız sevinirim. lg nexus 4 hem fiyat avantajı hemde önerilmesiyle ilgimi çekiyor. aslında 1500 1600 tlden fazla vermek istemiyorum o sebeple iphone 5 in fiyatının inmasini beklesem mantıklı olurmu ayrıca fiyatı inermi? samsung galaxy s 4 1600 lerde oda iphonela yarışan marka ve s3 gibi iyi satan bir teldan sonra s4 tabiki iyi olur düşüncesindeyim. bu arada ben eski klasik telefondan akıllı telefona geçecem şüphelerim ve birazda bilgisizliğim var o yüzden nasıl yapsam sizce? yardımcı olursanız sevinirim.

1500-1600 vermek istiyorsan Lg Optimus G alabilirsin

Aynen katılıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teşekkürler arkadaşlar ama bilmeyenlerde oldumu aaa lg mi kullanıyorsun diyor ama bilmiyolar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.