Şimdi Ara

Iphone 5 mi ? GM 4G mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yunus626emre

quote:

Orijinalden alıntı: hhakcaer

quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

4G daha mantıklı.
    Güncelleme alacağı kesin.
    iPhone alınacaksa 5S ve sonrasını almakta fayda var.

4G de çıkabilecek problemler korkutuyor biraz hocam,sağolun cevabınız için :)

Tabi GM' ye güven olmaz.
    Ama Google ve Turkcell de işin içinde.
    Sorunlu bir telefon yapma ihtimalleri düşük.

Anladım hocam dikkate alıcam teşekkür ederim :)
  • 800 ne ya arkadaşıma 5 ay önce 650 ye aldık sıfır gibiydi tel hatta neyse sana tavsiyem iphone 5 al hala gideri var ama 800 çok şuan bende kullanıyorum ip5 daha önce discovery ve elite lite kullandım hala kasma tekleme yok kamerası gm den daha iyidir günlük işinide görür uygulama yönünden mutluda eder seni ama batarya canını sıkabilir iphone un genel sıkıntısı bu Gm ye artık güvenmiyıorum google felanda hikaye nexus 5 i de gördük fp diye çıktı ama çabuk söndü hatalarla geldi felan bence ip 5
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONG_bagTR

800 ne ya arkadaşıma 5 ay önce 650 ye aldık sıfır gibiydi tel hatta neyse sana tavsiyem iphone 5 al hala gideri var ama 800 çok şuan bende kullanıyorum ip5 daha önce discovery ve elite lite kullandım hala kasma tekleme yok kamerası gm den daha iyidir günlük işinide görür uygulama yönünden mutluda eder seni ama batarya canını sıkabilir iphone un genel sıkıntısı bu Gm ye artık güvenmiyıorum google felanda hikaye nexus 5 i de gördük fp diye çıktı ama çabuk söndü hatalarla geldi felan bence ip 5

Teşekkürler hocam cevap için.Sizin şarjınız ne kadar gidiyor acaba ? Bir de sizce Iphone 5 2 yıl gider mi ? Son olarak Elite kasma yapıyor muydu ?
  • hhakcaer H kullanıcısına yanıt
    hocam şimdi git note 3 al 5 ay kullan kasacak androidin kaçınılmaz sonu hatta arkadaşımda note 3 var brothers in arms 3 die oyun oynuyor kasım kasım kasılıyor oyun :D iphoneda o sıkıntı yok note 3 kullanan adam mesela 5 saat oynar sen 2.5 saat oynarsın :D benm telefon sabah 7 30 da fişten çıkıyor kullanmama bağlı ben yoğun kullanırım navigasyon çok kullanıyorum 5 gibi yüzde 20 ye geliyor mobil veriyi kapatım 7 ye kadar direniyorum yada bataryalı kılıfım var onla doldurup günü rahatça tamamlıyorum iphone 2 yıl gider kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONG_bagTR

hocam şimdi git note 3 al 5 ay kullan kasacak androidin kaçınılmaz sonu hatta arkadaşımda note 3 var brothers in arms 3 die oyun oynuyor kasım kasım kasılıyor oyun :D iphoneda o sıkıntı yok note 3 kullanan adam mesela 5 saat oynar sen 2.5 saat oynarsın :D benm telefon sabah 7 30 da fişten çıkıyor kullanmama bağlı ben yoğun kullanırım navigasyon çok kullanıyorum 5 gibi yüzde 20 ye geliyor mobil veriyi kapatım 7 ye kadar direniyorum yada bataryalı kılıfım var onla doldurup günü rahatça tamamlıyorum iphone 2 yıl gider kardeşim

Sağol kardeşim çok yardımcı oldun :D Bu şarj süresi bana yeter zaten :D 2 ylın sonunda da yenileriz.Şu anda Iphone 5 alacak gibiyim inşallah pişman etmez :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

quote:

quote:

Hocam eğer bu ikisi arasında kaldıysan kesinlikle ıpho5 ama bütçe düşükse alınabilir.. Çünkü arada fiyat farkı var..

Hocam evet bu ikisi arasında kaldım.Arada 100 lira fark var önemli değil yani fiyat olarak.Neden Iphone 5 dediniz acaba sebebini yazarsanız sevinirim.Teşekkürler

Hocam gmd çok ama çok sorunlu bir firma. Forumda geçmiş dönemlerde çok büyük sorun yaşayan arkadaşlar oldu. Biraz araştırırsan görürsün zaten. Iphone 5 hala iyi bir cihaz bence. 100 TL'lik farka değer. Eğer bütçe varsa tabi sony htc Samsung'un Androidlerine bakın.

+1

Gm pisman eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: superwera

quote:

quote:

quote:

Hocam eğer bu ikisi arasında kaldıysan kesinlikle ıpho5 ama bütçe düşükse alınabilir.. Çünkü arada fiyat farkı var..

Hocam evet bu ikisi arasında kaldım.Arada 100 lira fark var önemli değil yani fiyat olarak.Neden Iphone 5 dediniz acaba sebebini yazarsanız sevinirim.Teşekkürler

Hocam gmd çok ama çok sorunlu bir firma. Forumda geçmiş dönemlerde çok büyük sorun yaşayan arkadaşlar oldu. Biraz araştırırsan görürsün zaten. Iphone 5 hala iyi bir cihaz bence. 100 TL'lik farka değer. Eğer bütçe varsa tabi sony htc Samsung'un Androidlerine bakın.

+1

Gm pisman eder

Sağolun hocam

• Bence de General Mobile 4G. İkinci el telefona şahsen güvenmiyorum.
    4G güzelidir, yeni çıkmış bir telefon. Güncelleme desteği alacak. En önemlisi sıfır olması. :)
  • iPhone 5 çok eskidi.Gm 4G işini görür.
  • Hepinize teşekkürler dikkate alacağım.
  • yeni çıkacak modelleri bekleyebilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.