Şimdi Ara

iPhone 5 Kamera Problemi(siyah leke,yeşil nokta,pempe çizgiler)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Darty mağzasından alınmış Genpa garantili iPhone5 de;

1-) Kamerayı açtığımda ekranın sol altında siyah leke bulunuyor.
    2-) Kamera ile ışıklı ortamda çekim yaparken ekranda yeşil nokta oluşmaktadır.
    3-) Yine kamera açıkken ekranın sol tarafında yukarıdan aşağıya birden fazla pempe çizgiler çıktı. Daha sonra düzeldi fakat bu olay 2-3 sefer tekrarlandı.

Bu gibi sorunlarla karşılaşanınz oldumu acaba? Garantiye göndermek için ne gibi bir yol izlemem gerek?Yani darty magzasınamı götürsem daha etkin ve hızlı bir sonuç alabilirm yoksa genpa servisinemi? bilgi verirsen
    iz sevinirim arkadaşlar

• Kamerayla ilgili benim de çok sorunum var. 3. maddede yazdığın ekranda pembe çizgiler belirip kaybolma olayı çok canımı sıkıyor. Son zamanlarda kullanılmaz hale geldiği bile oluyor. Telefonu yutdışından aldığım için nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilemedim, böyle kullanıyorum telefonu.
  • 1 bende de var
    2. sorun ön kameradaysa o herkesde var sanırım. ışığa tuıtunca oluyor
  • 2. sorun her iki kameradada mevcut malasef... Ve bukadar sorunun oluşması sinir bozucu. Telefon garantili olsun dedik garantili aldık ama arastırdığımda genpa hakkında bir sürü şikayet ile karşılaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furu_u -- 28 Şubat 2013; 22:53:20 >
  • 3. Sorun bendede var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pembe çizgi sorunu vardı brighstara yolladım bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okuyamamız için en fazla bu kadar çaba gösterilebilirdi herhalde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.