Şimdi Ara

@@@ İPHONE 5 İÇİN KULAKLIK TAVSİYESİ @@@

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler earpods artık tatmin etmiyor iphone 5 için güzel bir kulak içi kulaklık almak istiyorum ne tavsiye edersiniz daha çok r&b hiphop rap electronic müzik dinliyorum limit olarakta 300 e kadar yolu var yani sağlam bir kulak içi kulaklık tavsiyesi istiyorum sadece iphone 5 ve ara sıra mac proda kullanıcam şimdiden teşekkürler dostlar

• up!!!
  • Sennheiser cx 200 aldım ama tizler rahatsız ediyor ekolayzırı "tiz azaltıcı" yapıyorum bu seferde ses dandiklesiyor normal modda adam akıllı tizi rahatsız etmeyecek seviyede olan kulaklık istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: getta

Sennheiser cx 200 aldım ama tizler rahatsız ediyor ekolayzırı "tiz azaltıcı" yapıyorum bu seferde ses dandiklesiyor normal modda adam akıllı tizi rahatsız etmeyecek seviyede olan kulaklık istiyorum

peki iyi bir araştırma yaptınmı hocam bu aldığın kulaklığı hangi kulaklıklar arasından eledin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilko

beyler earpods artık tatmin etmiyor iphone 5 için güzel bir kulak içi kulaklık almak istiyorum ne tavsiye edersiniz daha çok r&b hiphop rap electronic müzik dinliyorum limit olarakta 300 e kadar yolu var yani sağlam bir kulak içi kulaklık tavsiyesi istiyorum sadece iphone 5 ve ara sıra mac proda kullanıcam şimdiden teşekkürler dostlar

Bana 5S içinden çıkan kulaklık yetiyor da artıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omega

quote:

beyler earpods artık tatmin etmiyor iphone 5 için güzel bir kulak içi kulaklık almak istiyorum ne tavsiye edersiniz daha çok r&b hiphop rap electronic müzik dinliyorum limit olarakta 300 e kadar yolu var yani sağlam bir kulak içi kulaklık tavsiyesi istiyorum sadece iphone 5 ve ara sıra mac proda kullanıcam şimdiden teşekkürler dostlar

5 ile 5s kulaklıklari ayni

• quote:

quote:

Sennheiser cx 200 aldım ama tizler rahatsız ediyor ekolayzırı "tiz azaltıcı" yapıyorum bu seferde ses dandiklesiyor normal modda adam akıllı tizi rahatsız etmeyecek seviyede olan kulaklık istiyorum

peki iyi bir araştırma yaptınmı hocam bu aldığın kulaklığı hangi kulaklıklar arasından eledin

Forumda methini cok duydum gittim aldım direk beats alcaktım yoksa 400 liraya 80 liraya is yapar dediler aldik ama yapmazmis simdide 150 civardi dedigim kriterde öneri istiyorum valla yardımci olursaniz

• earpods güzel değil ya hoşuma gitmiyor kulağa tam oturmuyor gibi rahat değil 300 liraya tahminim güzel bir kulaklık içi alınır yani hertürlü amabulamıyoruz işte
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Omega

quote:

5 ile 5s kulaklıklari ayni

Belki fark olur zannettim ama yokmuş dediğim gibi bana yetiyor

• dr dre urbeats kullanıyorum müziği resmen hissediyorum son ses açınca diğer kulaklıklar beyni çırmalıyor bunda öyle birşey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: TALLEX

dr dre urbeats kullanıyorum müziği resmen hissediyorum son ses açınca diğer kulaklıklar beyni çırmalıyor bunda öyle birşey yok

Fiyat nedir hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TALLEX

dr dre urbeats kullanıyorum müziği resmen hissediyorum son ses açınca diğer kulaklıklar beyni çırmalıyor bunda öyle birşey yok

Fiyat nedir hocam

150-200 arası değişiyor da ben yurt dışından aldım 40 tl ye geldi.
  • Selam kardeşim ben headphone hastasıyım fiyat/performans oranına göre konuşacak olursak Pioneer SE-MJ512-K tavsiye ederim 60-90 tl arası fiyatı da. Ben genelde metal ve blues dinlerim gayet iyi performans sergiliyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CryPtR -- 8 Eylül 2014; 17:22:41 >
  • Temiz ve dengeli ses istiyorsan Beats kesinlikle alma.
    Temiz ses için Marley iyidir.
    ATH'nin kulakiçlerine bakabilirsin onlar da gayet güzel.
    Urbanears'lar ise tasarım olarak çok iyi, ses de fena değil. D&R fiyatları yurtdışındaki resmi sitesinden daha ucuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.