Şimdi Ara

iphone 5 ekran kırıldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benimde iphone 5 ekran kırıldı kamera vs yada dokunmatikte sorun yok sadece ekran kırıldı ne kadar tamir yapabilirisniz acaba ?
  • arkadaşlar biraz alakasız ama benımde 3gs vardı ekrana goruntu var ama ışık yoktu kadıkoyde her yere göturdum bırı 200 bırı olmaz at çöpe biri 175 e yaparız dedi sonra şan eseri kadıkoyiphone servisine geldim ( Kenbu ) alah razı olsun 5 dk da yaptı sadece entegrelerın bırınde lehim kopmus yaptı ve 10 tl filan aldı çok mutlu olmuştum o abimden allah razı olsun herkeze tavsiye ederim esnaf dedigin böle olmalı işi bilmeyen okadar çok kişi var ki ben bile çogundan daha fazla şey biliyorum teşekkurler :DD
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferriaytac

arkadaşlar biraz alakasız ama benımde 3gs vardı ekrana goruntu var ama ışık yoktu kadıkoyde her yere göturdum bırı 200 bırı olmaz at çöpe biri 175 e yaparız dedi sonra şan eseri kadıkoyiphone servisine geldim ( Kenbu ) alah razı olsun 5 dk da yaptı sadece entegrelerın bırınde lehim kopmus yaptı ve 10 tl filan aldı çok mutlu olmuştum o abimden allah razı olsun herkeze tavsiye ederim esnaf dedigin böle olmalı işi bilmeyen okadar çok kişi var ki ben bile çogundan daha fazla şey biliyorum teşekkurler :DD

ekran soketindeki lehim kopuktu buna hak edilmeyen para alınmaz bir lehim dokunduk oldu bittİ büyütülecek birşey yok ben tşk ederimmm
  • YARDIMLAŞMAYA DEVAM
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.