Şimdi Ara

İphone 5 açılmıyor yardımcı olur musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün bataryası değişti aldığımda yüzde 20i kadar doluydu, ancak eve gelene kadar kapandı sarja taktım ama açılmıyor saatlerce kalmasına rağmen adaptör ısınmamış elektrik almıyor bile napabilirim arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lordem -- 16 Temmuz 2017; 0:23:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir bakın beyler

• Acma kapama tusu ile orta tusa bas bekle 15 saniye bekle ayni anda birde baska sarj la dene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • servettv S kullanıcısına yanıt
    Sıfırlanma olmaz değil mi hocam?

• takılan batarya saglıklı olmaya bilir , sarj almıyor olabilir aldıgız yere gorutun.
  • suratsızadam kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen öyle zaten dolandırıcı hepsi

• Lordem kullanıcısına yanıt
    valla doğruyu soyler isek bende telefon tmiri yapıyorum pc vs

şimdi statik elektrik için onlem bileklik eldiven ve alınan ürünün kalıtesine güvenip taktıgınız halde ürün calısmıyor ise bir kere değişim yapılır ondan sonra para iadesi

ben taktıgım ürünü test ederim içime sinmez ise sinmeyen yerlerini soylerim

gecen lenova a700 lcd ekran değişimi yaptım

herşeyi iyi yapmamama ragmen ışık sensoru çalışmadı benim kusurum yok cunku telefonun tamiri sırasında evladım olsa o kadar hasssas davranmam

adama soyledim ve aldı tamm sorun değil dedi , bende aldıgım paradan sıkıntı duymadım

telefoncu arkadasın hatası urunu test etmemesi , etmemek istemesi bilemiyorum hangisi günahına girmek istemiyorum
    Hocam sizin gibiler çok çok az herkes kazıklamaya yer arıyor banada denk geldi şimdi uğraş dur pazar bide bugün heryer kapalı telefonsuz kaldım dünden beri

• Lordem kullanıcısına yanıt
    hocam yapmanız gereken bunun sarjı bitti sarj olmuyor , al bu sarj aleti bu kablosu diyin , 2 saat sonra gelicem diyerek gidin , yarın bakalım ne olcak durum
    Yarın bildiririm hocam size

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.