Şimdi Ara

İphone 5,5c Alınırmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce forumdaki arkadaşların önerileri ile Lg g2 aldım 950 ye. 1000 tl bütçe var.Şimdide anneme telefon alacağız illa iphone olsun diyor sizce iphone 5 veya 5c ios 10 alırmı 2-3 sene götürürmü şimdiden tşk.

• iphone 5 ve 5c, yuksek ihtimal IOS 9'dan sonra guncelleme almaz.

1,000 TL butce ile 5 veya 5c bulmak zor olabilir zaten, illa iphone diyorsa butceyi artirin veya android alin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForGamer

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce forumdaki arkadaşların önerileri ile Lg g2 aldım 950 ye. 1000 tl bütçe var.Şimdide anneme telefon alacağız illa iphone olsun diyor sizce iphone 5 veya 5c ios 10 alırmı 2-3 sene götürürmü şimdiden tşk.

2-3 seneden fazla da götürür fakat ios 10 alır mı o bilinmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3gs de bile yağ gibi fifa14-15 oynanabiliyor şaka gibi.

5c yi sorma bile \

konu :http://forum.donanimhaber.com/m_97808179/tm.htm\

videosu :

• ios 10 almazsa gerek yok işe yaramaz ozaman ama 4s bile ios 8 de kasmazken ios 9u kaldırabilir bence .5 veya 5c neden ios 10 almasın bu arada 2. el düşünüyorum
  • quote:

ios 10 almazsa gerek yok işe yaramaz ozaman ama 4s bile ios 8 de kasmazken ios 9u kaldırabilir bence .5 veya 5c neden ios 10 almasın bu arada 2. el düşünüyorum

Ben iphone 5 kullanicisiyim, Apple 4 yildan daha fazla guncelleme vermiyor o yuzden Ios 10 almaz yuzde 99 ihtimalle.

Ilk ciktiginda Ios 6 ile geldi, 7 geldi, simdi 8 var. Ios 9 alacagi son guncelleme olur, kasip kasmamasi degil mesele

Yalniz 5c, 5'ten 1 sene sonra piyasaya ciktigi icin donanimi birebir ayni olmasina ragmen ios 10'u verirler mi orasi muamma, kesin olan tek sey Ios 9'u ikisinin de alacagi, ama iyice yavaslarlar artik.

Ios 6'da performans canavariydi iphone 5, 8 ile birlikte epey fark var ne yazik ki, sarj suresi de cok daha dusmus vaziyette bakalim 8,1 ile toparlama olur mu bekliyoruz.

• ıkısıde ıos10 almaz,bence 2.el duz 5 bakın yuksek gb lı ılla ıos oalcaksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

ıkısıde ıos10 almaz,bence 2.el duz 5 bakın yuksek gb lı ılla ıos oalcaksa

bu arada teşekkürler önerinle g2 aldım ve çok memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

ios 10 almazsa gerek yok işe yaramaz ozaman ama 4s bile ios 8 de kasmazken ios 9u kaldırabilir bence .5 veya 5c neden ios 10 almasın bu arada 2. el düşünüyorum

Ben iphone 5 kullanicisiyim, Apple 4 yildan daha fazla guncelleme vermiyor o yuzden Ios 10 almaz yuzde 99 ihtimalle.

Ilk ciktiginda Ios 6 ile geldi, 7 geldi, simdi 8 var. Ios 9 alacagi son guncelleme olur, kasip kasmamasi degil mesele

Yalniz 5c, 5'ten 1 sene sonra piyasaya ciktigi icin donanimi birebir ayni olmasina ragmen ios 10'u verirler mi orasi muamma, kesin olan tek sey Ios 9'u ikisinin de alacagi, ama iyice yavaslarlar artik.

Ios 6'da performans canavariydi iphone 5, 8 ile birlikte epey fark var ne yazik ki, sarj suresi de cok daha dusmus vaziyette bakalim 8,1 ile toparlama olur mu bekliyoruz.

5c ios 10 da 3. sene doluyor alır o zaman dimi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

ıkısıde ıos10 almaz,bence 2.el duz 5 bakın yuksek gb lı ılla ıos oalcaksa

bu arada teşekkürler önerinle g2 aldım ve çok memnunum

Muhim degil gule gule kullan ben tesekkur ederim,onca bos konusup Anti G2 cephesi acan gmd fanboylarinin gazindn siyrilip paranin karsiliginda mis gibi bir cihaz alma kararini verebildigin icin.

• 5 daha iyi 5c ara model
  • apple'in hiçbir ürünü alınamz abi adamları ne zengin ettik ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.