Şimdi Ara

iPhone 5 16 gb Temiz Cihaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 ay önce aldığım beyaz iPhone 5'imi satıyorum. Cihaz resimlerde de görüldüğü üzre çok temizdir, en ufak bir problemi, eziği, renk atması vs. yok, her yeri tertemiz. Cihazı (bilenler bilir) Amerikan malı Wrapsol koruyucu ile kullandım, alan arkadaşa da hediye edeceğim. Cihazımın tüm aparatları orjinal. amerikan uç adaptör bozulduğu için D&R dan tr uyumlu apple şarj aleti aldım, faturası mevcut. Cihazın sadece kulaklığı yok ama isteyene 50 liraya ingiltereden orjinal kulaklık getittirebilirim. Cihazım sprint operatörüne simlockludur lakin gevey ile sorunsuz bir şekilde sanki sim free gibi kullanacaksınız, en ufak bir sıkıntı yaşamayacaksınız. ios 7 uyumludur kullandığım gevey, 150 liraya doğubanktan almıştım cihazı ilk aldığımda, onu da hediye edeceğim. Pasaport kaydı yok cihazımın. Amerikadan gelme cihaz. A1429 model.
    Telefonu İstanbul içi elden teslim ile satmayı düşünüyorum.

Fiyat: 990 tl

Tel: 0532 468 79 33

Fotoğraflar için:http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-5-plus-plus-plus-temiz-cihaz-plus-plus-plus-16-gb-130048740/detay/
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m@trix -- 1 Temmuz 2013; 12:12:44 >

• güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.