Şimdi Ara

Iphone 4S Simkilidi hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar süre olarak kısıtım olduğu için forumu pek araştıramadım özür dilerim benim şöyle bir sıkıntım var bugün Amerika'dan simkilitli bir Iphone 4S geldi. Hemen yakındaki bir telefoncuya getirdim unlock yapılır mı nasıl olur diye unlock yaptıklarını ama çeşitli sorunlar çıktığı için ve kimse memnun kalmadığı için yapmayı bıraktıklarını söylediler. Cihazın modem firmware 1.0.14...Cihaz denildiği gibi unlock yapılmaya müsahit midir müsahitse ne gibi sorunlar oluşabilmektedir telefonu geri mi vermeliyim yoksa uğraşmaya değer mi? Ayrıca unlock ben yapabilir miyim yoksa ne kadara yaptırılır? Şimdiden çok teşekkür ederim.

• unlock olayı biraz zor gibi gözüksede gevey alarak kullanabilirsin hocam çünkü amerikadan gelen cihazlar factory unlock oluyor
  • Dostum bu gevey işleminin maliyeti nedir ve nerde yaptırabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erchann

unlock olayı biraz zor gibi gözüksede gevey alarak kullanabilirsin hocam çünkü amerikadan gelen cihazlar factory unlock oluyor

Yani 2 soylediginiz bu kadar mi tutarsiz olur. Hem amerikan gelenler unlock oluyor diyorsunuz hem geveyle calisir diyorsunuz! Unlock cihaz zaten her sim kart ile calisir! Gevey denilen aparat zaten LOCKED cihazlar icindir. Bilmeden yorum yapmayin.

Konuyu acan Arkadasim gevey i internetten arastir ancak benim bildigim 4s lerde calisan bir gevey yok. Cesitli sitelerde calisiyor gibi yorumlar gorebilirsin ancak yalan olma ihtimali yuksek iyice arastirmadan para vermeyin.
  • Benim de sorunum ayni, bakalim ben birseyler ogrenirsem sana iletirim.

Benimki su an Sprint kart ile "No service" hatasi veriyor, activitasyon yapilamiyor. Diger fonksiyonlar kullaniliyor.

Baska bir kart taktigimda, Sim not valid ile hata ekrani veriyor.
  • Öncelikle şunu da sorayım. 4S White 32 GB model simkilitli 700 USD'ye alabilecek durumdayım arkadaşlar. Ne bilim fiyat uygun gibi geldi. Risk alıp elimde mi tutsam zamanla bir çözüm bulunur umuduyla yoksa ne yapsam sizin görüşünüz nedir bu konuda?
  • 4s için gevey çıkmıştır aklınıza yatıyorsa cihazı alın..Şu an için türkiye'ye geldimi bilmiyorum ama yakın zamanda satılır burada..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Öncelikle şunu da sorayım. 4S White 32 GB model simkilitli 700 USD'ye alabilecek durumdayım arkadaşlar. Ne bilim fiyat uygun gibi geldi. Risk alıp elimde mi tutsam zamanla bir çözüm bulunur umuduyla yoksa ne yapsam sizin görüşünüz nedir bu konuda?

bana sorarsan bulaşma. 4S'ler için şuan unlock ve gevey yok. vaktin olduğunda forumu araştırırsan da önümüzdeki 1 yıl içinde bile çıkması zor görünüyor. eğer alırsan 700 $'a bi iPod'un olur. ucuz etin yanisi diye bi laf aklından çıkarma
  • Emin misiniz hocam fiyatı tahminen ne olur peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

quote:

Öncelikle şunu da sorayım. 4S White 32 GB model simkilitli 700 USD'ye alabilecek durumdayım arkadaşlar. Ne bilim fiyat uygun gibi geldi. Risk alıp elimde mi tutsam zamanla bir çözüm bulunur umuduyla yoksa ne yapsam sizin görüşünüz nedir bu konuda?

bana sorarsan bulaşma. 4S'ler için şuan unlock ve gevey yok. vaktin olduğunda forumu araştırırsan da önümüzdeki 1 yıl içinde bile çıkması zor görünüyor. eğer alırsan 700 $'a bi iPod'un olur. ucuz etin yanisi diye bi laf aklından çıkarma

Birisi var birisi yok diyor.

• Bildiğim kadarı ile 4s için turbo sim cıktı.
  • Ya bi karar verseniz adam birazdan gelecek ya geri vericem ya alıcam.
  • Arkadaşlar öncelikle yanlış anlamayın. Tabiiki kimse yardım etmek zorunda değil kimseyi zorladığım felan da yok bu konuda bazıları yanlış anlıyor o yüzden yazıyorum sadece bu forumda bizde başka bölümlerde çok paylaşımlar yapıp çok kişiye yardımcı olduk karşılıksız birşey beklemiyoruz bu konunun da biraz aciliyeti olduğu için belki aceleci görünebilirim google'dan da net bir bilgiye erişemiyorum.

@grk3mm

Dostun verdiğin başlıkta bi bilgi yok ben mi göremedim yoksa.
  • quote:

Arkadaşlar öncelikle yanlış anlamayın. Tabiiki kimse yardım etmek zorunda değil kimseyi zorladığım felan da yok bu konuda bazıları yanlış anlıyor o yüzden yazıyorum sadece bu forumda bizde başka bölümlerde çok paylaşımlar yapıp çok kişiye yardımcı olduk karşılıksız birşey beklemiyoruz bu konunun da biraz aciliyeti olduğu için belki aceleci görünebilirim google'dan da net bir bilgiye erişemiyorum.

@grk3mm

Dostun verdiğin başlıkta bi bilgi yok ben mi göremedim yoksa.

Hocam simkilitli 4s görmediğim için ve forumdada bu tarz konuya hiç rastlamadığım için bilgi sahibi değilim. Diğer konudaki arkadaş baseband 04.08.11 konu baslıgında bilgiler var demiş. İsterseniz bir bakın
  • Belki biraz geç olucak ama alma derdim eğer konuyu görseydim.
  • Yardımlarınız için çok çok teşekkür ederim telefonu almaktan vazgeçtim.
  • quote:

Yardımlarınız için çok çok teşekkür ederim telefonu almaktan vazgeçtim.

doğru tercih
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.