Şimdi Ara

iPhone 4S Kullanım ve Bekleme süresi aynı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

6 ay önce alınmış bir iPhone 4S cihazım var. Cihazı gece saat 1'de %100 şarjdan çıkarıyorum, sabah saat 9'da uyandığımda telefona "hiç" dokunulmamış olmasına rağmen 8 saat bekleme ve 7 saat 58 dakika civarı kullanım süresi oluyor. Ve şarjı %70'lere düşmüş oluyor. Evdeki diğer iPhone 4S cihazın şarjı en az %98'de oluyor bu sürede.

Cihaza hiç dokunulmamış ve kullanılmamış olmasına rağmen sürekli kullanımda gözüküyor. Bu sorunla karşılaşmış olan ve çözümünü bilen var mı?

Denediğim çözümler:

- Ağ ayarlarını sıfırladım
    - Tüm ayarları sıfırladım
    - Cihazı restore yaptım ve yeni bir iphone olarak tanıttım
    - Bir uygulama bu soruna neden oluyordur diye restore'dan sonra hiç bir uygulama yüklemeden denedim
    - Bütün mail ve icloud hesaplarını sildim
    - Hücresel veriyi ve konum servisleri'ni kapadım

Bu yaptıklarımın hiç biri çözüm olmadı. Evde 2 adet iphone 4s cihaz var, ikisine de aynı ayarları yapmış olmama rağmen bir tanesi bu soru yüzünden kafayı yedirtmek üzere.
    Şimdiden teşekkürler.

• Virus girmis olabilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım 3g yi biraz aç düzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3g sürekli açık zaten.
  • hocam o bende de oluyor 6.o dan 6.1.1 e kadar hep yaşadım şuan yok ama muhtemelen ios la alakalı birşey,yada uygulamalardan ötürü olabilir diye düşünüyorum
  • Tek çözüm restore.

Bende de bu sorun telefonu ilk aldığımda baş göstermişti, restore edince düzeldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.