Şimdi Ara

*İphone 4s ( İos 8.1.3 ) Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
779
Cevap
19
Favori
37.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Şuan için gözle görülür bir donma kasma gibi bir sorun yok şuan bazı uygulamara girip çıkıyorum ve sonucları alamya çalısıyorum ama ekranda gezerken rehbere girerken galeri vs kendı programlarına girerken bır kasma söz konusu deği ama 3.partı yazılımları inceliyorum birazdan sizlerle paylasmaya devam edicem
  • Yükledim . Aslında beklediğim gibi oldu hafif takılmalar var ama bunlar pek rahatsız edici değil giderilecektir . Bir önceki sürümüm olan 7.1.2 den uygulamalarda geçiş hızlarında bir tık daha yavaşlık söz konusu. Şu ana kadar yakaladığım eksikler üstten mesaj geldiğinde telefon kitleniyor arada ve uygulama kapatmada algılayamama sorunları var. Ama bunlar giderilecek eksiklerdir onun dışında güzel
  • -ToLGaHaN- kullanıcısına yanıt
    Hocam gm yi kullandıysanız arasında bir fark var mı?Çünkü gm yi yükledim pek memnun kalmadım.
  • ios 6 ipad 3 ve 4s kullanıyorum geçeyim mi? Hiç ios 7 filan da kullanmadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ToLGaHaN-

Arkadaşlar Şuan için gözle görülür bir donma kasma gibi bir sorun yok şuan bazı uygulamara girip çıkıyorum ve sonucları alamya çalısıyorum ama ekranda gezerken rehbere girerken galeri vs kendı programlarına girerken bır kasma söz konusu deği ama 3.partı yazılımları inceliyorum birazdan sizlerle paylasmaya devam edicem

İncelemeyi bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

ios 6 ipad 3 ve 4s kullanıyorum geçeyim mi? Hiç ios 7 filan da kullanmadım?

Aman diyeyim kardeşim sakın ama sakın o hatayı yapma.Eğer batarya sürebin en az 1 saat düşmesini istemiyorsan uzak dur.En azından ios 8 stabilleşene kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shark06

Yükledim . Aslında beklediğim gibi oldu hafif takılmalar var ama bunlar pek rahatsız edici değil giderilecektir . Bir önceki sürümüm olan 7.1.2 den uygulamalarda geçiş hızlarında bir tık daha yavaşlık söz konusu. Şu ana kadar yakaladığım eksikler üstten mesaj geldiğinde telefon kitleniyor arada ve uygulama kapatmada algılayamama sorunları var. Ama bunlar giderilecek eksiklerdir onun dışında güzel

evet arkadasında dediği gibi bir sorunu bende yasadım üstten gelen mesaj uyarıları gelınce donuyor derken telefon degıl o uygulama takılı kalıyor gerı gönderemiyorum üstten ama donma gıbı bır hıs vermedı suana kadar arkadaslar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shark06

Yükledim . Aslında beklediğim gibi oldu hafif takılmalar var ama bunlar pek rahatsız edici değil giderilecektir . Bir önceki sürümüm olan 7.1.2 den uygulamalarda geçiş hızlarında bir tık daha yavaşlık söz konusu. Şu ana kadar yakaladığım eksikler üstten mesaj geldiğinde telefon kitleniyor arada ve uygulama kapatmada algılayamama sorunları var. Ama bunlar giderilecek eksiklerdir onun dışında güzel

evet arkadasında dediği gibi bir sorunu bende yasadım üstten gelen mesaj uyarıları gelınce donuyor derken telefon degıl o uygulama takılı kalıyor gerı gönderemiyorum üstten ama donma gıbı bır hıs vermedı suana kadar arkadaslar

Iyi mi yani donma kasma öyle çok yok galiba. Be kadar yer kapladı bir de bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ios 7.1.1 güncellemesi 4S'te iyidi.. Fakat 4S'e ios 7.1.2 güncelleme yapınca telefon net'te bile biraz fazla ısınmaya başlamıştı ve batarya performansı ios 7.1.1'e göre de biraz düşmüştü..
    ios 7.1.1'in imzalarını biöiyorsunuz bayağı uzun süre açık bırakmışlardı, tekrar ios 7.1.1'e dönünce sorun düzelmişti..
    4S arkadaşımın telefonu, sekiz ay kadar evvel ben satmıştım. Bakalım ios 8 de durum ne olacak, ona göre günceller artık..
    Benim değiştirdiğim swap bir iPad 2'im var, şansa ios 6.1.3 yüklü gelmişti, bu haliyle bayağı hızlı ve sorunsuz, ios 8'e şimdikik güncellemeyeceğim..

• Arkadaşlar az önce 4S te de denedim. Geçmeyin, hele birde bol uygulama yüklüyse hiç geçmeyin güncelleme gelmesini bekleyin bariz bir kasma ve zorlanma var.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Arkadaşlar az önce 4S te de denedim. Geçmeyin, hele birde bol uygulama yüklüyse hiç geçmeyin güncelleme gelmesini bekleyin bariz bir kasma ve zorlanma var.

Ne kadar yer kapladı

• yükledim biraz karıştırdım bana mısın demedi kasma sorunu yok görünüyor hızlı çekim modu bizede gelmiş hayırlı olsun gönül rahatlığıyla yükleyin şimdilik herhangi bi' hatayla karışılaşmadım olursada illaki güncellemelerle hallederler hayırlı uğurlu olsun

screenshot isteyen varsa istediği yerden atabilirim

• 4.6 gb yer istiyor bir guncelleme icin telefonumdaki herseyi sildim iphone u sil yaptin sirf bir guncelleme icin apple bizi hic dusunmuyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple Inc -- 17 Eylül 2014; 22:55:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makif024

yükledim biraz karıştırdım bana mısın demedi kasma sorunu yok görünüyor hızlı çekim modu bizede gelmiş hayırlı olsun gönül rahatlığıyla yükleyin şimdilik herhangi bi' hatayla karışılaşmadım olursada illaki güncellemelerle hallederler hayırlı uğurlu olsun

Bazıları kasma var zorlanıyor diyor sizde banamısın demedi demişsiniz hocam napsam bilemedim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Scuderia.

quote:

Orijinalden alıntı: makif024

yükledim biraz karıştırdım bana mısın demedi kasma sorunu yok görünüyor hızlı çekim modu bizede gelmiş hayırlı olsun gönül rahatlığıyla yükleyin şimdilik herhangi bi' hatayla karışılaşmadım olursada illaki güncellemelerle hallederler hayırlı uğurlu olsun

Bazıları kasma var zorlanıyor diyor sizde banamısın demedi demişsiniz hocam napsam bilemedim :)

Aynen hocam bende napsam bilemedim.Kimisi kasım kasım kasılıyor diyor kimisi uçuyor diyor

• Evet arkadaslar biraz önceki yukardan inen bildirim cubugu bir sorun olarak görülmemiştir.yeni gelen güncelleme ile mesaj kısayolları oldugu ıcın ılk gelen ıletıyı asagı dogru cekın ve cevaplayın sonrasından gelen ıletıler ıcın artık bıldırım cubugunu gerı ıtebılırsınız yazılımda donma gıbı bır sorun yoktur az once yanlıs bılgı verıldı kusura bakmayın :)
     *İphone 4s ( İos 8.1.3 ) Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -ToLGaHaN- -- 17 Eylül 2014; 22:58:36 >

• kurulum şimdi bitti. çok pişman oldum aşırı takılma yapmaya başladı.extra bi özellik göremedim.ekran kartı yüklenmemiş pc gibi oldu
  • Scuderia. kullanıcısına yanıt
    bende kurarken fazlasıyla çekindim ama şuanlık pişman değilim pek bi' fark yok ama bence değer. kasma sıkıntısı yok bende gayet rahat kullanıyorum ileri zamanlarda bazı sıkıntılar illaki çıkar ama güncellemeyle giderilir diye düşünüyorum.
  • quote:

Evet arkadaslar biraz önceki yukardan inen bildirim cubugu bir sorun olarak görülmemiştir.yeni gelen güncelleme ile mesaj kısayolları oldugu ıcın ılk gelen ıletıyı asagı dogru cekın ve cevaplayın sonrasından gelen ıletıler ıcın artık bıldırım cubugunu gerı ıtebılırsınız yazılımda donma gıbı bır sorun yoktur az once yanlıs bılgı verıldı kusura bakmayın :)
     *İphone 4s ( İos 8.1.3 ) Ana Konu

Whatsapptada böyle mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: StranqeRz

kurulum şimdi bitti. çok pişman oldum aşırı takılma yapmaya başladı.extra bi özellik göremedim.ekran kartı yüklenmemiş pc gibi oldu

Yanlıs bılgı vermessen sevınırım hocam bu bır yıne sans meselesı dır unutma ios 7 iphone 5 lerde bıle kasma donma rehber cokumu vs vs sorunlarla karsılasılmıstır. Sende bu durum yaşandı diye herkezde yaşancak diye bir kaide yok o yüzden genel anlamda konuşmasan daha ii olur. teknolojı bu birazda şans ta lazım diyebilirim ben yükleyeli yarım saat oldu ve donma kasma gibi bir sorun daha yaşamadım ... bana katılan elbet vardır diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.