Şimdi Ara

iphone 4s ios 6.1 den sonra şarj rezilliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamınaleyküm beyler.büyük sıkıntım var.bana bir çözüm bulabilirmisiniz?telefonum 4s ve daha 3-4 aylık.ios 6.1 den sonra telefon şarj tutmamaya başladı.hemen şarjım bitiyor.10 dakika oyun oynuyorum %10 şarjım gidiyor.telefonda 3g kapalı wifi bluetooth kapalı ve parlaklık en kısıktayken şarjım %13 gidiyor 8 saat içerisinde.üstelik telefona hiç dokunmadığım halde.buna bir çare yok mu?restore denedim olmadı.şuan ki sürümüm 6.1.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pythON -- 14 Mart 2013; 17:16:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Absorb

selamınaleyküm beyler.büyük sıkıntım var.bana bir çözüm bulabilirmisiniz?telefonum 4s ve daha 3-4 aylık.ios 6.1 den sonra telefon şarj tutmamaya başladı.hemen şarjım bitiyor.10 dakika oyun oynuyorum %10 şarjım gidiyor.telefonda 3g kapalı wifi bluetooth kapalı ve parlaklık en kısıktayken şarjım %13 gidiyor 8 saat içerisinde.üstelik telefona hiç dokunmadığım halde.buna bir çare yok mu?restore denedim olmadı.şuan ki sürümüm 6.1.2

0 mı aldınız 2.el mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arka planda çalışan bir uygulama şarjı yiyordur büyük ihtimal ya restore et telefonu ya da uygulamaları sil istersen.
  • konuyu açan arkadaş haklı, ben her türlü ayarını didik didik ettim, iphone'lerin hepsi böyle şarj canavarı resmen. lumia 820 kullanıyordum gerçi onun da işletim sistemi beş para etmez ama şarjı çok sağlam gidiyordu. iphone kullandığım için pişman mıyım hayır kesinlikle ama akıllı telefonlar arasında şarjı en çabuk yiyen telefondur kimse aksini iddia edemez.
  • telefonu sıfır aldım vodafone dan ve kesinlikle arkaplanda çalışan uygulama bırakmam hemen kapatırım el alışkanlığı ile.2 defa restore ettim telefonu ama çözüm olmadı ağalar.
  • Pil ya da telefonun içindeki şarj devresi arızalı olmasın Ediz?
    Ben de 1 yıldır 4s kullanıyorum ve bilakis şarj sürem JB li cihazımda 6.1.2 ile
    neredeyse ikiye katlandı. Önceden 1-1,5 günde bir şarja takarken şimdi en az 2 gün kullanıyorum.
    Eğer mümkünse sürüm düşürerek denemeli ve sonuca göre bir yargıya varıp, ona göre hareket etmelisin.
  • Garantiye gonder arkaasim bu kadar az gitmemeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pili tekrar kalibre etmeniz
    gerekir.Bunun için
    BatteryDoctor uygulamasını
    tavsiye ederim AppStore da
    ücretsiz

Cihazı şarja taktığınız zaman uygulamayı açın. İkaz verdiğinde sarjdan çıkarın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.