Şimdi Ara

iphone 4S için çok kaliteli bluetooth kulaklık önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Günde en az 50-60 telefon görüşmesi yapıyorum. Aynı zamanda araçta kullanıyorum. Bu sebeple bluetooth kulaklık kullanıyorum.

Şu anda platronics m50 bluetooth kulaklık kullanıyorum. Genel olarak ürün güzel ama özellikle pil seviyesi düşünce karşı tarafa sesim patlayarak gidiyor ve sağlıklı konuşamıyoruz. Ben duyuyorum ama karşı taraf çok gürültülü duyuyor.

Bu sebeple kesinlikle sorun yaşamayacağım, kalabalık ortamda konuşurken dış sesi telefona vermeyen kaliteli bir kulaklık arıyorum.
    Denediğiniz ve memnun kaldığınız ürün var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkange -- 21 Şubat 2013; 10:19:32 >

• Aynı konu burda mevcut. Yardımcı olucağını düşünüyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_21787765/tm.htm
  • çok eski konu bir konudur
  • Sony MW-600 kullanıyorum, bir çok kulaklık denedim (Motorola, Jabra), performans ve ses kalitesi açısından üstün, başkalarında bulamayacağınız arayan numara gösterme, radyo gibi özellikleride cabası. Değerlendirmenizi öneririm.
  • Araçta kullanıcaksanız parrot öneririm.
  • Bose Bluetooth® II Headset öneririm. Ses sistemi ile indirimli aldım normal şartlarda fiyatı yüksek bütçeniz elveriyorsa satın alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huso85

Sony MW-600 kullanıyorum, bir çok kulaklık denedim (Motorola, Jabra), performans ve ses kalitesi açısından üstün, başkalarında bulamayacağınız arayan numara gösterme, radyo gibi özellikleride cabası. Değerlendirmenizi öneririm.

iphone 5 e uyarmı bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huso85

Sony MW-600 kullanıyorum, bir çok kulaklık denedim (Motorola, Jabra), performans ve ses kalitesi açısından üstün, başkalarında bulamayacağınız arayan numara gösterme, radyo gibi özellikleride cabası. Değerlendirmenizi öneririm.

Kablolu olması sebebi ile çok yoğun kullanımda zahmetli oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: escober

Bose Bluetooth® II Headset öneririm. Ses sistemi ile indirimli aldım normal şartlarda fiyatı yüksek bütçeniz elveriyorsa satın alın.

400 tl bütçemi aşıyor maalesef

• kablolu olanları yoruyor. eğer çok sık kullanıyorsanız kablolu almayın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.