Şimdi Ara

IPHONE 4S ÇALINDI IMEI NO DAN BULMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba daha kutusu açılmamış telefonum çalındı imei no sunu biliyorum, nerde olduğunu görme ihtimalim var mı bu şekilde

• Faturasiyla beraber savcılığa başvurmanız haricinde yapabileceğiniz bir şey yok.
  • Öncelikle gecmis olsun hocam, benim gecen sene telefonum çalınmıştı ffatura imeil nosu ile başvurdum fakat hiç bir sonuc yok hatta calan sahisin resmi bile vardı fakat nafile polisler üzerinde durmuyor bu tür olayların
  • arkadaşlar 23 nisanda trafik kazası geçirdik uçurumdan uçtu arabamız kazada 4s kayboldu akşama kadar telefon çaldı ama sessizdeydi bulamadık ama arkadaşımın biri benim telefondan arandıgını söyledi ama yinede bi ihtimal taşların arasında kalmış olsa nasıl bulabiliriz
  • Aktive etmiş ve kullanmaya başlamışsanız yapacaginiz ilklerden birisi "find my iphone" uygulamasini indirip çalistirmak olmalı.İnanın çok işe yarıyor.

Forumda bir kişi dağda kaybettiği telefonunu böyle bulmuş.
  • bu uygulamayı yüklemedim başka bir yolu yokmudur
  • benim bi kere 2g çalınmışdı faturası vs herşeyide vardı gittim savcı bana nerde eline aldın filan diye sordu bende dedim sahilde tezgahta unuttum adam bana kızdı aldı işlemini yaptı ses soluk yok :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.