Şimdi Ara

iPhone 4S Çalındı !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: trcpt

acılıs ekranını gecemez ,ıstersenız kendınız deneyın benım basıma cok geldıgınden bılıyorum de hactıve yapması lazım update yaparsa dırek ılk ekranda kalır sımkart ıster telefon onu da baska att kartı ıle yapamazsınız cıhazı satın aldıgınızda cıkan kart lazımdır,factory unlock olsa da sanırım bu durum aynıdır sonucta cıhazı kılıtledıgını soyluyor ,öyle cal telefonu format at kullan ıphone a ıslemez bence

Yanlış bilgi veryorsun. Restore işlemi her halukarda yapılır. Arkadaşın verdiği bilgiler dahilinde diyorum. Shsh kaydınında bununla bir ilgisi yoktur. Jb'li cihazlar da shsh kaydına ihtiyaç vardır restore işlemi için. Kaldıki burada simfree cihazdan bahsediliyor.
    Daha öncede bu işlemleri yaptım. Ayrıca att gibi bazı firmalar bizim ülkemizdeki sim kart kullanmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Apple a konuyla ilgili mail atarsanız cihaza en azından bloke koyabilirler. Ne restore yapabilirler nede başka kartı çalıştırabilirler. En azından çalan kişininde cihazı parça parça satma dışında hiçbir işine yaramaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.