Şimdi Ara

iPhone 4 whatsapp nasıl yüklenir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
118.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ne gibi bir sorunla karşılaştınız ? iki repo da sorunsuz çalışıyor
  • okacca kullanıcısına yanıt
    bunların hepsini yaptım ama hala whatsappta numara sorunu geliyor.. ben leilbreak i telefonun içinde hat varken yaptım ondan mı acaba neden ki daha ayrıntılı bir açıklama yapar bilrmisiniz
  • ıphonecu I kullanıcısına yanıt
    Eğer dedim aşamaları eksiksiz bir biçmde yaptıysanız, app store da whatsapp üzerinde downgrade bölümünden daha eski sürümleri yüklemeyi deneyin mutlaka birisinde olacaktır.
  • Arkadaşlar selamlar sadece bunun için siteye üye oldum.
    Sorun aslında çok basit ve ben günlerdir uğraşıyorum. İphone 4'e Whatsapp'ı kurmak için yapılması gerekenler:
    1. İphone 4'e girdiğiniz hesabı daha yüksek bir iphonedan açın (Örnek: İphone 6)
    2. Eğer diğer iphone'da (Örnek: İphone 6) whatsapp yüklüyse silin
    3. Diğer İphonena whatsappı tekrar kurun.
    4. İphone 4'ün app storesini girin ve whatsapp artık bulutta olduğu için yüklenicektir

Not: Eski sürüm yüklenilecektir. Sıkıtınsız girebilirsiniz.

Yeni apple kimliği eklemek için: İTunes ve Appstore> Apple Kimliği> Çıkış Yap tuşuna bastıktan sonra yeni apple kimliğini ekleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xXGÖKHANXx -- 21 Ocak 2019; 12:18:39 >
  • xXGÖKHANXx X kullanıcısına yanıt
    Aynı işlem sonrasında wats 3 gün sonra kapanacak dedi güncellemeye yönlendiriyor güncelleme de yapmiyor haliyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,
    Şuan Iphone 7Plus kullanıyorum. Telefonumu servise verip tekrardan eski cihazım olan Iphone 4 ü kullanmaya başlayacağım. Bu sürede whatsapp kullanmam için detaylı olarak tam ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunnerytu

Merhabalar,
    Şuan Iphone 7Plus kullanıyorum. Telefonumu servise verip tekrardan eski cihazım olan Iphone 4 ü kullanmaya başlayacağım. Bu sürede whatsapp kullanmam için detaylı olarak tam ne yapmam lazım?
    ios8 veya daha üst bir sürüm yüklü cihaz kullanmalısın.
  • bende ios 7 versiyonlu iphone 4s var. Jailbreakli cihaz. Sizde jailbreak yapıp ardından aşağıda anlattığım yöntemi kullanabilirsiniz.
    Cyidadan Adowngrader tweakini yükleyin. Yüklendikten sonra ayarlardan Adowngraderi enable yapın. AppStore den uygulama indir butonuna basınca sizden versiyon nosu isteyecek. İstediğiniz programın ios 7 ile çalışan versiyon nosuna buradan bakın. Eski versiyon nolarını denemeniz gerekecek. Whatsapp için 820705286 cihazınıza whatsapp kuracak. Bu arada ios 7 versiyonun whatapp 2020 ye kadar destek verecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siella -- 30 Ocak 2019; 13:25:1 >
  • siella kullanıcısına yanıt
    Hocam bu adowngradermidir nedir hangi tweaki yüklememiz lazım bunun gelmesi için.

• Arkadaşlar yıl 2019 hala adam akıllı bir cevap alamadı iphone 4 kullanıcıları
    İPhone 4 kullanıyoruz diye Whatsapp kullanamayacak mıyız ?
    Lütfen denenmiş bir şey önerin artık telefonu kıracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okacca

quote:

Orijinalden alıntı: blackjack8696

Arkadaşlar bu konu ile ilgili herhangi bir gelişme var mı? İphone 4 ' te whatsapp kullanamayacakmıyız artık?

Geçen gün aynı sorun benim de başıma geldi ama şu yolla hallettim. Cihazı ilk önce Pangu ile jailbreak yapacaksınız.Daha sonra Cydia kaynak ekle bölümümden cydia.angelxwind.net adresini ekleyip appsync uygulamasını yüklüyoruz. Sonrasından yine kaynak ekle beta.unlimapss.com u ekleyip appadmin uygulamasını yükledikten sonra appstore da whatsapp uygulamasının üzerine basılı tutup 4-5 sürüm öncesine downgrade ediyoruz, ve numaramız başarıyla etkinleştiriliyor.

Alıntıları Göster
    Selam bende de iphone 4 var ve malesef reset attım.

3UTools adlı program ile Whatsapp'ı bir güzel kurdum ama numaramı aktive edemiyorum.

3UTools aynı zamanda jailbreak de ediyor telefonu ama cesaret edemedim.

Sizin dediğiniz Cydia uygulamasını Cydia nın kendi sitesinden indirdim ama Cydia olarak değil Cydia Demo olarak indirdi açtım uygulamayı hiç bişey anlamadım Appadmin tweakini Cydia nın içinde bulamadım.

Neden Cydia yı başka siteden indiriyorsunuz? Whatsapp ı çalıştırmak istiyorum yazdıklarınızı açarak anlatırmısınız lütfen? 2018 de yazmışsınız birkaç ay da geçmiş umarım Whatsapp için geç kalmamışımdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: xXGÖKHANXx

Arkadaşlar selamlar sadece bunun için siteye üye oldum.
    Sorun aslında çok basit ve ben günlerdir uğraşıyorum. İphone 4'e Whatsapp'ı kurmak için yapılması gerekenler:
    1. İphone 4'e girdiğiniz hesabı daha yüksek bir iphonedan açın (Örnek: İphone 6)
    4. İphone 4'ün app storesini girin ve whatsapp artık bulutta olduğu için yüklenicektir

Yeni apple kimliği eklemek için: İTunes ve Appstore> Apple Kimliği> Çıkış Yap tuşuna bastıktan sonra yeni apple kimliğini ekleyebilirsiniz.
    Yüklüyor ama aktive etmiyor yeni numarayı en son aktive olan numara aktive edilebilir mesajı çıkıyor inatla. Telefonu resetlemiş olduğum için en son aktive ettiğim numarayı da aktive edemiyorum.

Jailbreak işine bulaşmadan çözebildinizmi? İphone 4 üm var Whatsapp kullanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

• Çözüm bulabildiniz mi

• https://faq.whatsapp.com/tr/iphone/20950161

quote:

WhatsApp, iOS 8 veya daha yenisini kullanan iPhone'ları desteklemektedir. iOS 7.1.2'de artık yeni hesap oluşturamaz veya mevcut hesapları yeniden doğrulayamazsınız. WhatsApp şu anda iOS 7.1.2 cihazınızda aktifse, 1 Şubat 2020'ye kadar kullanabilirsiniz. İOS 6 ve üstü artık desteklenmemektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siella -- 5 Nisan 2019; 15:31:44 >
  • ios 9 sürüm 4 s telefon watsap açılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXGÖKHANXx

Arkadaşlar selamlar sadece bunun için siteye üye oldum.

Bende yüklenmedi sorun yok yükleniyor açılıyor ama bu telefonda son kullanılan numarayla giriş yapabilirsin deniyor. Halbuki son numarayla girmeye çalışıyorum sadede hattı başka telefonda deneyip geri taktım.

• okacca kullanıcısına yanıt

Merhaba dediğiniz yöntemi yaptım ama appsync desteklemediği için tek appadmini kurdum appstoreden whatsapı 4-5 sürüm öncesine de downgrade ettim şuanda ekranda bu görüntü var becerebilmişmiyim

iPhone 4 whatsapp  nasıl yüklenir

• AngaraTR2019 A kullanıcısına yanıt

Siz bir çözüm bulabildinizmi bulduysanız lütfen söyleyin! Artık telefonu patlatacağım ya

• Topphoneci T kullanıcısına yanıt

4-5 sürüm öncesinden de geriye düşürmen gerekir iphone da whatsapp logosu yüklendiyse bundan sonra aktiflestirmeyi yaparsan olmuş olur ama whatsapp bu yöntemi kapattı mı emin değilim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.