Şimdi Ara

IPHONE 4 SIM LOCK ETKİNLEŞTİRME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba bende sim locklu iphone 4 var e atkinleştirme istiyor sabahtan beri uğraşıyorum ancak çözüm bulamadım en son aldığım hata "ios beta expired"
    your ios beta has expired.Please perform a device restore.

• cihaza beta sürüm yüklenmiş betanın süresi geçmiş. güncel sürüm yükleyerek restore et
  • Beta yazılım kullanıyorsun ve süresi dolmuş.

İtunes a bağlayıp yedek al ,restore et ve yedeklerini geri yükle bu kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah deniyeceğim
  • denedim ancak iphone 4 adlı iphone için olan yazılımı indirmeyle ile ilgili bir hata oluştu dedi
  • mmssmm kullanıcısına yanıt
    itunes dan iphone a geri yükle dedim ancak olmadı güncel sürümü nerden bulabilirim
  • karagozzz K kullanıcısına yanıt
    dfu modda geri yükleyebilirmiyim
  • BURADAN cihazına uygun ipsw indir. ardından itunes telefonu bagladıgında shift e basarak geri yükle butonuna tıkla indirdiğin ipsw dosyasını seç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmssmm -- 26 Şubat 2014; 23:44:54 >
    yaptım ancak gene sim yok diyor ve etkinleştirme ekranını geçmiyor
  • cihaz sim kilitli mi?
    evt
  • kilitliyse şuan aktivasyonu geçemezsin.daha öncede beta yüklüymüş nasıl kullanıyordun telefonu? 2. el mi aldın
    evt
  • dükkandan mı aldın şahıstan mı bilmiyorum ama satarken sana kilitli oldugunu,güncelleme yapmaman gerektiğini söylemesi lazımdı. İade et paranı geri al derim. Ama şartları bilerek ve ucuz oldugu için kilitli cihaz aldıysan orasını bilemem. Geri verme şansın yoksa tek çaren kilidi kaldırtmak,şuan bulundugu basebandi çözecek gevey yok. Ama ipod olarak kullanayım en azından dersen o da biraz meşakkatli. aktivasyon ekranını şuanki jb ile geçemezsin. Cihazda daha önceden jb varsa ve shsh kayıtları alındıysa sürüm düşürerek "sn0wbreeze yada redsn0w " araçları ile jb yaparak aktivasyon ekranını geçip cihazı ipod gibi kullanma şansın var. Ama dediğim şartlarda olması gerek. Yeterli olmuştur cevap umarım. Kolay gelsin
    sim kilitli olduğunu bilerek aldım, kardeşim bilmediği için resetlemiş bende i pod gibi kullanmak isterim ancak dediklerinden pek fazla bişey anlamadım
  • önce tinyumbrella ile shsh kaydı almaya bak youtube da videoları var. eger daha önceki ios sürümlerine ait shsh kaydın varsa buraya yaz ona göre bi çaresine bakalım. hiç bunlarla uğraşmayayım diyosan imei numarandan telefonun hangi operatörden kilitli oldugunu öğren. Simkilit ücreti azsa eğer parasını verip kilidi kaldırtırsın kafana göre kullanırsın kilitsiz bi şekilde
    tinyumbrella yı indirebileceğim bi link verebilirmisin bi kaç yerden indirdim hata verdi
  • Buraya gir sağ taraftan windows için olan yere tıkla. programı sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır.
    tinyumbrella yı açtığımda böyle bir hata verdi
     IPHONE 4 SIM LOCK  ETKİNLEŞTİRME
  • java kurulu değil diyo java kur bilgisayara. o program javayla çalışıyo
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.