Şimdi Ara

iPhone 4 Servis Yok uyarısı alıyorum..(Artık çözüldü) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
53.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Lautreamont

İphonelerden hiç anlamıyorum. Yani restore dediğiniz işlem bir önceki sürüme geri dönmek mi ? Bunu telefoncuda yaptırayım eğer öyleyse...
    Hayır bulunduğunuz sürümü internetten indirip telefonunuza tekrar kurmak anlamına geliyor. Bulunduğunuz sorunu çözebilir.

Telefoncuya götürmenize gerek yok zira hem sizden 5 dakikalık bir işlem için ücret isteyeceklerdir. Gerek yok kendiniz kısa bir araştırma sonrası yapabilirsiniz çok basit bir işlem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirSupport kullanıcısına yanıt
    Yapabilirim ben de çünkü az çok kafa yatkın ve sonuçta internette nasıl yapıldığı hakkında bilgi çoktur, ama herhangi bir durumda babam ile papaz olmak istemiyorum. Kendisi biraz ters yapıya sahip :) Telefonun sahibide kendisi, zaten ben güncelleme yaptım daha önce, ve işlem yarıda kaldığı için "geri yükleme" denendi, daha sonra bütün telefon numaraları gidince papaz olduk. İkinci kez papaz olmayı göze alamam, en iyisi telefoncuya gidip yaptırmak. Belki basit bir yöntemle sorunu çözerim diye düşündüm ama tekrar kurmak falan bakarsın yine telefon numaraları gider, babama bir şey diyemem bunun sonrasında...Sana çok teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştığın için
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.