Şimdi Ara

IPHONE 4 Güncelleme Sonrası Kilitlendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

" yurtdışından iphone 4 geldi 1 yıl sorunsuz kullandım gevey kartla ama güncelleme yapınca telefon kitlendi.ios 5.1.1 e güncelledim ekranda ülke seçimi yapıyorum daha sonrasını geçemiyorum"

Bu durumda ne yapılması gerekiyor ?

• O surum icin gevey yok. İpod olarak kullanacaksin malesef. Ya da factory unlock yapacaksin. Hangi operatöre kilitli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seco18tr -- 12 Ekim 2012; 15:24:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seco18tr

O surum icin gevey yok. İpod olarak kullanacaksin malesef. Ya da factory unlock yapacaksin. Hangi operatöre kilitli

factory unlock nasıl yapılıyor ? Yapılınca ne oluyor ? Hangi operatore kilitli oldugunu bilmiyorum :s
  • quote:

Orijinalden alıntı: chasteeer

quote:

Orijinalden alıntı: Seco18tr

O surum icin gevey yok. İpod olarak kullanacaksin malesef. Ya da factory unlock yapacaksin. Hangi operatöre kilitli

factory unlock nasıl yapılıyor ? Yapılınca ne oluyor ? Hangi operatore kilitli oldugunu bilmiyorum :s

Factory unlock yapinca tamamen simfree hale geliyor. Geveye gerek kalmioyor yani. Her hatla kullanilabiliyo, update edilebiliyo. Turkiyeden alinmis gibi...

• Nasil yapildigina gelince; bu isi yapan siteler var. Fiyatlar 25-300tl arasi degisiyor.

• factory unlock için bana ulaşın arkdaşlar yardımcı olmaya çalışırım sizlere
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.