Şimdi Ara

İphone 4 - Ekran değişimi sonrası Servis Yok problemi !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
7.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sorun çözüldü.Telefonuma ilk önce Değiştirilmesi Gerekiyor. başlıklı bu iPhone etkinleştirme işlemini tamamlıyamıyor en yakın Apple Center'a gidin. diye bir yazı çıktı.Sonra direk iTunes'dan restore ettim sim kartı da iyice oturttuğumdan emin oldum.Düzeldi.Kilit konu vodafonedan kesinlikle hiç bir profil yüklemeyin!
  • Arkadaşlar sorun tarih saat ayarından kaynaklanıyor. Az önce değiştirdim bataryayı ve bu sorunla karşılaştım. Tabi yazdım google a hemen, geldim buraya Telefonu usb ile pc ye bağladım, tarihi güncelledi. Kapatıp açtıktan sonra simkartı gördü
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

IPHONE CİHAZLARDA BATARYA AYRILDIĞI ZAMAN MUTLAKA SAAT VE TARİH AYARI YAPILMAK ZORUNDADIR SAAT 2,02 GİDER TARİHTE 1970 GİDER BUNUN İÇİN HAT VEYA SİNYAL ALMAZ BUTÜR İŞLERİ KENDİNİZ YAPTIĞINIZ ZAMAN BİZE DANIŞA BİLİRSİNİZ YARDIMCI OLURUZ VEYA UFAK TEFEK ARIZALARINIZDA DONANIM HABER AİLESİNE ÜCRETSİZ HİZMET VERİLİR SADECE DONANIM HABER ÜYESİ OLMANIZ YETERLİ

3 sene geçmiş siz bu yorumu yapalı. dünden beri elimde yatan iphone 4s'in saatini güncellememle aranıyor yazısının düzelmesi bir oldu,çok sağolun hocam müşteriye mahçup olmaktan kurtardınız <3
  • yardımlaşmaya devam arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafam Kasınıyor

quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

IPHONE CİHAZLARDA BATARYA AYRILDIĞI ZAMAN MUTLAKA SAAT VE TARİH AYARI YAPILMAK ZORUNDADIR SAAT 2,02 GİDER TARİHTE 1970 GİDER BUNUN İÇİN HAT VEYA SİNYAL ALMAZ BUTÜR İŞLERİ KENDİNİZ YAPTIĞINIZ ZAMAN BİZE DANIŞA BİLİRSİNİZ YARDIMCI OLURUZ VEYA UFAK TEFEK ARIZALARINIZDA DONANIM HABER AİLESİNE ÜCRETSİZ HİZMET VERİLİR SADECE DONANIM HABER ÜYESİ OLMANIZ YETERLİ

3 sene geçmiş siz bu yorumu yapalı. dünden beri elimde yatan iphone 4s'in saatini güncellememle aranıyor yazısının düzelmesi bir oldu,çok sağolun hocam müşteriye mahçup olmaktan kurtardınız <3

TŞK GEÇ OLDU AMA KABUL EDERSİN İNSALLAH

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.