Şimdi Ara

silindi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1172F340B -- 11 Temmuz 2021; 0:31:35 >

• kimsede yokmu böyle birşey
  • Iphone 4'leri bilmiyorum ancak tüm 4s lerde bu ses var forumda araştırısanız daha kapsamlı bir bilgi edinebilirsiniz.
  • bende öyle bir ses yok arkadaşım
  • Kameranin icindeki lenslerden geliyor kulaginiza yaklastirin saga sola sallayin yine bir ses duyarsiniz merak etmeyin normal cikmasi
  • Benim telefonun alt tarafindanda kumandanin icinde bi parca kirilir icinde oynar ya o sesten geliyor buyuk ihtimal dusurmelerden dolayi bi parcasi kirildi arka kapagi acip almayi dusunuyorum umarim bi sakatlik gelmez basimiza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: talha0594

Benim telefonun alt tarafindanda kumandanin icinde bi parca kirilir icinde oynar ya o sesten geliyor buyuk ihtimal dusurmelerden dolayi bi parcasi kirildi arka kapagi acip almayi dusunuyorum umarim bi sakatlik gelmez basimiza

o sesin aynısından bendede var ama üst taraftan geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: carsii

bende öyle bir ses yok arkadaşım

YAnlışın var hocam.Telefonun o bölümüne hafifçe tıkla bakalım zınk diye bir ses geliyor mu gelmiyor mu?

BU arada 2 yıla yakındır forumdayım bu konu abartmıyorum en az 20 kez açıldı internette çok rahatlıkla bulabilirsibiz.
  • Usteki ses normal hocam babamin telefonundan ve 4 arkadasimin telefonundanda geliyor o ses
  • No problem ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

quote:

YAnlışın var hocam.Telefonun o bölümüne hafifçe tıkla bakalım zınk diye bir ses geliyor mu gelmiyor mu?

BU arada 2 yıla yakındır forumdayım bu konu abartmıyorum en az 20 kez açıldı internette çok rahatlıkla bulabilirsibiz.

ben telefonu 3m sticker ile kullanıyorum denedigimde ses gelmedi sticker biraz kaldırıp vurdugumda ses geliyor, sesin geldigi yer yukarıdaki telefonu açma-kapama tuşundan geliyor bence gayet normal
  • Power tusundan geliyor. Power tusuna baski yapip da deneyin cit ses gelmez :) tus esnek dizayn edilmia yani sorun yok
  • Benimde Power tuşunun oradan sallayinca clik clik sesleri geliyor. Sanki içerde küçük bir parça var gibi. Bu daha önce yoktu. Bende servise verecektim. Anladığım kadarı ile herkeste var ve normalmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi des0uza -- 26 Ocak 2012; 20:51:41 >
  • kameradan değil kilit tuşundan geliyor ;) sorun yok hacı...
  • Bende o sesi ilk duyduğumda tırsmıştım ama kilit tuşundan geldiğini görünce ve etrafımda gördüğüm 4-5 İphoneda da aynı şeyi duyunca rahatladım
  • Ben 4s kullaniyorum ve bendede var 👎
  • quote:

quote:

ben mayıs ayından beri apple iphone ipad bölümüne takılıyorum hiç böyle bi konu göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 50.cal

quote:

quote:

ben mayıs ayından beri apple iphone ipad bölümüne takılıyorum hiç böyle bi konu göremedim

aynn

• hocam bu konuyu daha önce tartışmıştık ve sesin kamera ve(ya) titresim motoru bi ihtimalde hareket sensöründen geldiğini düşünmüştük.Şahsi kanaatim kamerayla ilgisi olmadığı hareket sensöründen geldiği yönündedir
    Saygılar
  • vakit ayırdığınız için hepinize teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.