Şimdi Ara

iPhone 4 Almayı planlıyorum tavsiyeleriniz ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hiç düşünmeden alın
  • bendede ipad mini var 16 gb lık o yuzden 8 gb bana yeter diyorum oynicaam oyun varsada ipad minide oynarım yarın alıcam kısmetse
  • quote:

Orijinalden alıntı: intifada54

perşembe günü vatandan aldım
    hiç düşünmeden alın

iphone 4 8 gb mi aldın hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4RedSea

Sahibindeki ilanlar Saglıklımıdır 2 .el alsak ordan başımız agrırmı sonra ?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-sifir-kadar-temiz-ciziksiz-4-16-gb-garantili-bakmadan-gecmee-125472121/detay

???

eknolojik ürünlerde hiç birzaman 2. ele tamah etme eninde sonunda başın ağrır (bence)

• ewet 8 gb
  • quote:

ewet 8 gb

memnun musun?

şimdi baktımda peşin fiyatı:838 TL+KD dogrumudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_salih

quote:

Sahibindeki ilanlar Saglıklımıdır 2 .el alsak ordan başımız agrırmı sonra ?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-sifir-kadar-temiz-ciziksiz-4-16-gb-garantili-bakmadan-gecmee-125472121/detay

???

eknolojik ürünlerde hiç birzaman 2. ele tamah etme eninde sonunda başın ağrır (bence)

Dogru diyorsun ... hocam sahibinden bakıyomda yorumları falan okuyom 8gb 900-990 TL iken 0 ı 32 gb 2.el 750-800 tl falan satıyorlar + adam yazmış 0 gibi cok güzel kullanıldı cizik falan yok

• quote:

quote:

ewet 8 gb

memnun musun?

şimdi baktımda peşin fiyatı:838 TL+KD dogrumudur ?

burdan al bence 930 TL ücretsiz kargo

http://www.incehesap.com/iphone-4-fiyati-18819/?ref=akakce&v=1.67

• 16gb ip5 de hafıza 13gb civarı var 3gb ios ayrılmış ip4 te 2 gb ayrılmış desek 6gb 1 oyun 1.5-2gb kısaca yetmez
  • Sende başka Apple ürünü var mı? iPad gibi mesela? Şu yüzden sordum: eğer iPad'in varsa yüksek kapasiteli uygulamalarını onda kullanırsın iPhone'a da ufak tefek şeyler yüklersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaposta

16gb ip5 de hafıza 13gb civarı var 3gb ios ayrılmış ip4 te 2 gb ayrılmış desek 6gb 1 oyun 1.5-2gb kısaca yetmez

usta 2-3 tane güzel oyun atarız . sıkıldıkca silerim yenilerim. sonra internette takılırım birazda uygulama desek yeter bence ? sizce?
  • quote:

Sende başka Apple ürünü var mı? iPad gibi mesela? Şu yüzden sordum: eğer iPad'in varsa yüksek kapasiteli uygulamalarını onda kullanırsın iPhone'a da ufak tefek şeyler yüklersin.

ben aynen o şekil yapıcam dostum mini var bende yuksek uygulamalaı onda kullanıcam gunluk işimi görecek şeyleri iphonedaa
  • quote:

Sende başka Apple ürünü var mı? iPad gibi mesela? Şu yüzden sordum: eğer iPad'in varsa yüksek kapasiteli uygulamalarını onda kullanırsın iPhone'a da ufak tefek şeyler yüklersin.

ilk olcak işte iphone 4 almayı planlıyorum
  • hocam harika gerçekten hiç düşünmeyin alın
    vatanda ki fiyatı sizin verdiğiniz doğru
  • quote:

hocam harika gerçekten hiç düşünmeyin alın
    vatanda ki fiyatı sizin verdiğiniz doğru

oyun uygulama falan neler yükledin ? hafiza yönünden memnun musun ?

aklımda soru işareti kaldı 8 gb alma diyorlar hep sıkıntı cekersin hafıza yüzünden diyorlar
  • pek oyun oynayan biri değilim fakat oyunu yükler oynar bitirir silersin 6 ay telefonda tutmanın ne anlamı varki sonra tekrar başka yüklenir:))
  • quote:

pek oyun oynayan biri değilim fakat oyunu yükler oynar bitirir silersin 6 ay telefonda tutmanın ne anlamı varki sonra tekrar başka yüklenir:))

teşekkürler hocam sagol .. walla alcam ya elimde Nokia 1100 :D war kullanıyoz :D bizde insanız :D bizde alalım artık güzel bi tel D:
  • dostum ben de çok düşündüm hatta gittim almadan geri geldim defalarca hemde:))
    forumda yazılanlarda insanı çok etkiliyo herkesin kendi kişisel tercihi tabi saygı duyuyoruz
    sonuç olarak gerçekten harika helede ilk defa iphone kullanacaksan benim gibi gerçekten devrim
    inanki çoook pişmanım neden bunca yıl hiç iphone almadan yaşamışım :)
  • quote:

dostum ben de çok düşündüm hatta gittim almadan geri geldim defalarca hemde:))
    forumda yazılanlarda insanı çok etkiliyo herkesin kendi kişisel tercihi tabi saygı duyuyoruz
    sonuç olarak gerçekten harika helede ilk defa iphone kullanacaksan benim gibi gerçekten devrim
    inanki çoook pişmanım neden bunca yıl hiç iphone almadan yaşamışım :)

benim amcamda war iphone 4s amcamgil yurt dışında yaşıyor . yılda 2 haftalıgna gelirler geldigi zaman oynarım kurcalarımda harbi 10 numara telefon insanın gözü kalıyor diyebilirim:D
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.